Zamknij wpis

• Ogłoszenia duszpasterskie na 33. Niedzielę 15.11. 2020 r.

1. Przypowieść o talentach to nie jest vademecum dla bankierów, ale jasne wskazanie, iż życie każdego z nas powinno ukazywać ciągły wzrost, pomnażanie rad ewangelicznych.

ponad tydzień temu, 2020-11-15 30
  • Ogłoszenia duszpasterskie na niedzielę 29 marca 2020 r.

1. 1. Dzięki uprzejmości właściciela stacji radiowej Twoje Radio możliwa jest transmisja Mszy św. z naszej Kolegiaty. W każdą niedzielę będzie można wysłuchać Mszy św. o godz. 8.00 rano, szczególnie cenne to jest w czasie, kiedy w naszym kraju panuje stan epidemii. Przekazujmy tę informację naszym bliskim i łączmy się duchowo w tych trudnych dla naszej wspólnoty parafialnej dniach.  Za pośrednictwem naszej strony na FB możliwe jest uczestnictwo w nabożeństwie do NMP Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.00, w drodze Krzyżowej w piątek o godz. 19.15 i w niedzielnych Gorzkich żalach o godz. 17.15.

25 marca 426