Ogłoszenia duszpasterskie | IV niedziela wielkanocna | 30 kwietnia 2023 r.

Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę wielkanocną 20 kwietnia 2023 r.

1. Chrystus, dobry Pasterz, prowadzący swoich wyznawców, do bram Nieba. Idąc za Chrystusem, drogą Ewangelii, na pewno nie pogubimy się w  życiu.
  2. Jutro rozpoczynamy maj, miesiąc poświęcony Matce Bożej. Zapraszamy codziennie na nabożeństwo majowe o godz. 17.30 i wieczorem na godz. 21.00 na Apel Jasnogórski przy figurze Matki Bożej, obok Kolegiaty. Zapraszamy do modlitwy w intencji naszej Ojczyzny.
  3. W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 zmiana tajemnic żywego różańca. Zapraszamy wszystkich członków tej Wspólnoty Szczególnego Zawierzenia Matce Bożej.
  4. Uroczystość NMP Królowej Polski obchodzić będziemy 3.05.2023 Tradycyjnie o godz. 11.00 modlić się będziemy w intencji naszej Ojczyzny; naszej świętej Patronce zawierzać będziemy wszystkich Polaków mieszkających w kraju, jak i poza granicami. W tym dniu Msze św. według porządku niedzielnego. W Strachocinie Eucharystia o godz. 10.00. Wiernych ze Świętego zapraszamy do Strachocina.
  5. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy nasze najlepsze i najserdeczniejsze życzenia.  Bożego błogosławieństwa i opieki św. patronów. Niech Matka Boża wyprasza potrzebne dary i łaski, aby Wasze życie przepełnione było przede wszystkim miłością Boga i bliźniego.
  6. Wszystkim drogim Parafianom, miłym Gościom modlącym się z nami życzymy dużo pogody ducha. Niech Zmartwychwstały Pan nam, naszym rodzinom, Ojczyźnie i światu błogosławi; darzy łaską pokoju i wspiera w codzienności.

Kolegiata na Facebooku

Kolegiata na Instagramie