loading...
Zamknij wpis

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela św. Rodziny 27.12. 2020 r.

  1. Kończy się rok 2020, trudny i naznaczony epidemią. Chcemy zakończyć ten stary rok nabożeństwem przebłagalnym o godz. 17.00.  Zapraszamy do wspólnej modlitwy.  

W Nowy Rok Msze św. w naszej Kolegiacie będą sprawowane tak, jak w każdą niedzielę. 

Pierwszy piątek miesiąca przypada w Nowy Rok. Od godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy; okazja do spowiedzi św. Kaplani odwiedzą chorych z Komunią św. 8 stycznia 2021 r. 

W najbliższą sobotę o godz. 7.00 rozpocznie się Msza św. Wspólnoty Męskiego Różańca. Zapraszamy wszystkich panów do modlitwy w intencji rodzin naszej parafii. Z racji na epidemię nie będzie procesji do statuy św. Jana Pawła II. Wieczorem o godz. 17.15 rozpocznie się nabożeństwo pierwszo sobotnie.

W pierwszą niedzielę miesiąca, 3.01. na Mszy św. o godz. 11.00 wspólnota różańcowa będzie miała zmianę tajemnic żywego różańca. 

Informujemy, że po Świętach Bożego Narodzenia nie będzie tradycyjnej kolędy. Jeśli ktoś z Państwa życzy sobie, aby ksiądz odwiedził dom, mieszkanie i udzielił błogosławieństwa domownikom, bardzo prosimy zgłaszać do biura parafialnego lub w zakrystii. Zostanie ustalony indywidulane termin takiej kolędy. 

  Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy nasze najlepsze i najserdeczniejsze życzenia. Bożego błogosławieństwa i opieki św. Patronów. Przeżywający swoje święto niech cieszą się dobrym zdrowiem, pogodą ducha i pełnym wiary i optymizmu sercem. 

 Wszystkim drogim Parafianom, wszystkim modlącym się z nami życzymy przede wszystkim silnej wiary, że Nowy Rok okaże się łaskawszy i lepszy. 

 

 

ks. dr Janusz Posadzy