Życzenia Świąteczne

Maleńka Miłość, która przychodzi na świat, niech zagości w Waszych sercach, niech napełni Was siłą i wszelkimi łaskami, niech obdarzy Wasze rodziny, Waszych bliskich swoim pokojem i autentyczną radością i zaradzi wszelkim potrzebom. Niech będzie z Wami zarówno w czasie nadchodzących Świąt jak i w zbliżającym się Nowym Roku 2008.

Wasi Duszpasterze

Wspólnoty parafii

Wspólnoty tworzą parafię, zapraszamy wszystkich chętnych do wejścia w życie parafii poprzez czynny udział we wspólnotach naszej parafii.

WIRTUALNA PODRÓŻ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Saepe nam ipsum assumenda hic adipisci maiores, quisquam dolores sequi alias. Perspiciatis accusantium distinctio, odio hic culpa amet id voluptas unde laboriosam.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
dd

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Exercitationem, veritatis? Unde quas fugiat dolorem enim eos, quo cum dolore quos laboriosam voluptatibus doloremque facilis. Corporis ipsam, vel quam cumque id!