Ogłoszenia duszpasterskie 14. niedziela zwykła 4.07.2021

Ogłoszenia duszpasterskie na XIV niedzielę  4 lipca 2021 r.

1. Mieszkańcy Nazaretu nie uwierzyli Chrystusowi, kwestionowali jego misję i nauczanie. Chrystus wypowiada gorzkie słowa, że żaden prorok nie jest mile widziany w swojej ojczyźnie.
  2. W Liturgii wspominamy we wtorek błogosławioną Marię Teresę Ledóchowską; w czwartek wspomnienie św. Jana z Dukli.
  3. Informujemy, że biuro parafialne podczas wakacji czynne jest we wtorki i czwartki od 16.00-17.00.  W nagłych przypadkach: wezwanie do chorego, sprawy pogrzebowe lub inne sprawy losowe prosimy zgłaszać pod numerem telefonu 535-124-678.
  4. W przyszłą niedzielę ofiary przeznaczone są na cele inwestycyjne. Bóg zapłać wszystkim wspierającym dzieło naszego remontu stulecia.
  5. Rozpoczęły  się wakacje dla dzieci, młodzieży, studentów, nauczycieli. Niech czas letniego wypoczynku służy nie tylko zdrowiu, ale także naprawianiu relacji rodzinnych, wspólnotowych.   Nie zapominajmy o niedzielnej Mszy św. i codziennej modlitwie.
  6. Zapraszamy w środę na godz. 21.00 na Apel Jasnogórski przy figurze Matki Bożej, obok Kolegiaty. Zapraszamy do modlitwy w intencji naszej Ojczyzny.
  7. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy nasze najlepsze i najserdeczniejsze życzenia.  Bożego błogosławieństwa i opieki św. Patronów. Przeżywający swoje święto niech cieszą się dobrym zdrowiem i pogoda ducha.
  8. Wszystkim drogim Parafianom, wszystkim modlącym się z nami życzymy miłej i spokojnej niedzieli, udanego tygodnia.   Niech  Matka Boża  ma naszą Ojczyznę i wszystkich Polaków w swojej szczególnej opiece.