Ogłoszenia duszpasterskie | XV niedziela zwykła | 16 lipca 2023 r.

Ogłoszenia duszpaterskie na XV niedzielę zwykła 16 lipca 2023 r.

1. Każdy człowiek cieszy się z osobistego postępu, sukcesu, zwycięstwa. Jeśli czujemy, że w nas „Boże ziarno” również przynosi owoce w postaci lepszego i chrześcijańskiego życia odczuwamy wewnętrzna radość. I takiej wewnętrznej radości chcemy życzyć sobie i naszym bliskim.

2. W Liturgii nadchodzącego tygodnia wspominamy w sobotę św. Marię Magdalenę.

3. W minioną niedzielę na cele inwestycyjne zebraliśmy sumę 6.308 zł. Wszystkim Ofiarodawcom składamy nasze najszczersze, z głębi serca płynące podziękowanie. Naszym celem jest dobre wykorzystanie powierzonych środków i zrealizowanie zaplanowanych prac. Jak widzimy prace postępują sprawnie i to cieszy nas wszystkich.

4. W najbliższą środę zapraszamy o godz.18.00 na Mszę św. połączoną z nabożeństwem ku czci NMP Nieustającej Pomocy, a wieczorem o 21.00 na Apel Jasnogórski w intencji naszej Ojczyzny przed figurą Niepokalanej.

5. Jest do nabycia najnowsza „Niedziela”. Serdecznie zapraszamy do lektury. Chciejmy sięgać do gazet katolickich. Znajdziemy zawsze wiele ciekawych artykułów, które ubogacą naszą wiedzę na temat życia Kościoła w Polsce i w świecie.

6. Solenizantom i Jubilatom, którzy obchodzą swoje uroczystości składamy nasze najlepsze życzenia: błogosławieństwa Bożego, opieki świętych Patronów.

7. Wszystkim kochanym Parafianom, miłym gościom uczestniczącym z nami na Eucharystii życzymy błogosławionej niedzieli i udanego tygodnia. Wyjeżdzającym na letni wypoczynek życzymy wielu wspaniałych wrażeń i szczęśliwego powrotu do domu.

Kolegiata na Facebooku

Kolegiata na Instagramie