Ogłoszenia duszpasterskie | 13 Niedziela zwykła | 2 lipca 2023 r.

Ogłoszenia duszpasterskie na 13. Niedzielę zwykłą 2 lipca 2023 r.

1. Jutro obchodzić będziemy święto. Św. Tomasza Apostoła.

2. Informujemy, że biuro parafialne podczas wakacji czynne jest we wtorki i czwartki od 16.00-17.00.  W nagłych przypadkach: wezwanie do chorego, sprawy pogrzebowe lub inne sprawy losowe prosimy zgłaszać pod numerem telefonu 535-124-678.

3. Tydzień temu nasza Parafialna Caritas zebrała na wsparcie organizacji kolonii dla dzieci kwotę 2.430 zł. Bardzo Państwu dziękujemy za dar serca i konkretną pomoc dla dzieci, które będą korzystały z letniego wypoczynku.

4. W pierwszy czwartek miesiąca zapraszamy do wspólnotowej modlitwy w intencji nowych, licznych i świętych powołań do życia zakonnego i kapłańskiego.

5. W pierwszy piątek miesiąca przed południem ks. Prałat odwiedzi chorych z Komunią św. Po południu o  godzinie 17.00 wystawienie Najświętszego sakramentu; adoracja w ciszy i okazja do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Msza św. celebrowana wraz z Członkami Honorowej Straży Najświętszego Serca Pana Jezusa.

6. Dziś, w pierwszą niedzielę lipca (2.07) o godzinie 11.00 Msza św. ze szczególnym uczestnictwem Wspólnoty Żywego Różańca. Po Eucharystii zmiana tajemnic różańcowych.

7. Rozpoczęły  się wakacje dla dzieci, młodzieży, studentów, nauczycieli. Niech czas letniego wypoczynku służy nie tylko zdrowiu, ale także naprawianiu relacji rodzinnych, wspólnotowych.   Nie zapominajmy o niedzielnej Mszy św. i codziennej modlitwie.

8. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy nasze najlepsze i najserdeczniejsze życzenia.  Bożego błogosławieństwa i opieki św. Patronów. Przeżywający swoje święto niech cieszą się dobrym zdrowiem i pogoda ducha.

9. Wszystkim drogim Parafianom, wszystkim modlącym się z nami życzymy miłej i spokojnej niedzieli, udanego tygodnia.   Niech  Matka Boża, Królowa Polski ma naszą Ojczyznę i wszystkich Polaków w swojej szczególnej opiece.

Kolegiata na Facebooku

Kolegiata na Instagramie