Ogłoszenia duszpasterskie | Niedziela Chrztu Pańskiego | 7 stycznia 2023 r.

Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Chrztu Pańskiego

1. Dziś podczas Mszy św. o godzinie 11.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca.

2. W przyszły piątek po Mszy św. wieczornej rozpocznie się modlitwa w ramach „Jerycha Różańcowego”. Modlitwa potrwa do godziny 21.00 i zakończy się Apelem Jasnogórskim; następnego dnia całodzienne wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do wieczornej Eucharystii.

3. W naszej wspólnocie trwa wizyta duszpasterska. Bardzo dziękujemy Kochanym Parafianom za miłe przyjęcie, ale również za wiele ciekawych wskazówek dotyczących naszych spraw parafialnych. Bóg zapłać również za życzliwość i ofiary na potrzeby naszej parafii. Kolędę rozpoczynamy o godz. 16.00; w sobotę i niedzielę o godz. 15.00.

4. W przyszłą niedzielę, tradycyjnie, ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na cele inwestycyjne. O wszystkich ofiarodawcach i dobrodziejach naszej parafii pamiętamy w naszej kapłańskiej modlitwie.

5. Plan wizyty duszpasterskiej przedstawia się następująco:

07.01.2024 r.
ul. Kuśnierzy

08.01.2024 r.
ul. Łokietka

09.01.2024 r.
ul. Pocztowa

10.01.2024 r.
ul. Płatnerzy

11.01.2024 r.
ul. Okrężna i ul. Orkana

12.01.2024 r.
ul. Na Grobli i ul. Z. Nałkowskiej
ul. Mieszka I
ul. Ochronna

13.01.2024 r.
ul. Grunwaldzka
ul. Robotnicza

14.01.2024 r.
ul.  Grudziądzka

6. Wszystkim solenizantom i Jubilatom, którzy obchodzą swoje uroczystości składamy nasze najlepsze życzenia: błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej. Wszystkim drogim i kochanym Parafianom, miłym Gościom życzymy miłej i spokojnej niedzieli. Chrystus w osobach trzech Mędrców ze Wschodu objawił się całemu światu, również my ukazujmy Chrystusa innym ludziom poprzez szczerą miłość bliźniego.

Obserwuj Nas na portalach społecznościowych

Polub Kolegiatę na Facebooku