Ogłoszenia na XXI Niedzielę Roku – 27.08.2006 r.

1. Dzisiaj w Pyrzycach Archidiecezjalne uroczystości dożynkowe. Zapraszamy do autokaru, który będzie podstawiony na placu przy naszym kościele o godz. 13.30. Przejazd darmowy.
2. Nieszpory niedzielne w naszym kościele o godz. 18.00.
3. Apel Jasnogórski w środę o godz. 21.00.
4. W czwartek – przed pierwszym piątkiem miesiąca – modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne. Zapraszamy na godz. 18.00. Spotkania z rodzicami kapłanów nie będzie.

5. W piątek Msza św. o NSPJ o godz. 6.30 i 18.30. Chorych zapraszamy na godz. 12.00 w południe. Chorych w domach odwiedzimy w godzinach przedpołudniowych.
6. W sobotę Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi o godz. 18.30.
7. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 18.00.
8. Suma parafialna w przyszłą niedzielę na intencję Czcicieli Żywego Różańca.
9. Już w tym tygodniu zapraszamy dzieci i młodzież do spowiedzi przed nowym rokiem szkolnym. Spowiedź św. codziennie od godz. 18.00, a w piątek od godz. 17.00.
10. W naszej parafii witamy dzisiaj nowego księdza wikariusza, który przychodzi na miejsce ks. Leszka Filipka. Nazywa się ks. Łukasz Szczygielski i ma już za sobą 4 lata kapłaństwa. Życzymy owocnej pracy duszpasterskiej w tutejszej parafii i opieki naszej Patronki NMP Królowej Świata.
11. Zapraszamy chetną młodzież na spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w piątek po Mszy św. wieczornej, na godz. 19.15.
12. Za wszystkie dzisiejsze ofiary składane w naszym kościele serdecznie dziękujemy – Bóg zapłać.

Podpisał:
Ks. Prałat Henryk Ozga