Ogłoszenia na V Niedzielę Wielkiego Postu - 25.03.2007 r.

1. Rekolekcje Wielkopostne dla dorosłych, które dzisiaj rozpoczynamy potrwają do środy włącznie. Spotkania będą o godz. 9.00 i 18.00. Wykorzystajmy ten błogosławiony czas dla naszego uświecenia i godnego przygotowania do Świąt Wielkanocnych.
2. Rekolekcje dla młodzieży rozpoczną się w środę i potrwają do piątku włącznie. Szczegóły na plakatach.
3. Na Gorzkie żale z nauką pasyjną zapraszany na godz. 17.30.
4. Jutro przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to równocześnie dzień świętości życia. Módlmy się w obronie każdego życia – od poczęcia aż do naturalnej śmierci.

5. Apel Jasnogórski w środę godz. 21.00.
6. W czwartek koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.00 i po niej Msza św. Zbiorowa.
7. W piątek Droga Krzyżowa - o godz.8.00 dla dorosłych; o godz. 17.00 dla dzieci; o godz. 18.00 dla dorosłych; o godz. 19.30 dla młodzieży na wałach miasta (początek przy bramie Pyrzyckiej).
8. W sobotę Msza św. wieczorna na intencję Apostolstwa Dobrej Śmierci, a przede Mszą św. wspólna koronka.
9. W sobotę po Mszy św. wieczorna nauka dla rodziców i chrzestnych, którzy zgłosili chrzest dziecka w czasie w czasie świat wielkanocnych.
10. Za tydzień niedziela palmowa. Suma parafialna na intencję Czcicieli Żywego Różańca. Uroczyste poświecenie palm na Mszy św. o godz. 12.30 połączone z procesją. Poświecenie palm bez procesji na każdej Mszy św.
11. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży działające przy parafii pw. NMP Królowej Świata zaprasza na Wielki Koncert Pop – Oratorium „Miłosierdzie Boże” z okazji II rocznicy śmierci sługi Bożego Jana Pawła II, który odbędzie się w niedzielę 1 kwietnia o godz. 20.00 w Kościele Mariackim w Stargardzie Szczecińskim. Projekt w wykonaniu zespołu Muzyki Sakralnej „Lumen” z Poznania w połączeniu z wszystkimi chórami naszego miasta: dziecięcymi, młodzieżowymi i dorosłych wraz z instrumentalistami i artystami ze Stargardu, Szczecina, Polic i Poznania (udział bierze ponad 300 osób). Dzieło to cieszy się wielkim uznaniem w świecie muzyki. Szczegóły na plakatach. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.
12. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać w dalszym ciągu przy ołtarzu Matki Boskiej nieustającej Pomocy.
13. Zapraszamy do nabywania świecy i baranka cukrowego. Niech się znajdą na stole świątecznym, jako symbol obecności pośród nas Chrystusa Zmartwychwstałego.
14. Organizowana jest 3-dniowa pielgrzymka do Wieliczki, Krakowa-Mogily, Łagiewnik, Częstochowy i Kalisza w dniach 28 kwietnia do 30 kwietnia. Organizują Czciciele Żywego Różańca przy Kolegiacie NMP Król. Świata w Stargardzie. Koszt 190 zł. Informacja i zapisy do 10 kwietnia w zakrystii Kolegiaty w każdą niedzielę po sumie o godz.12.00 lub tel.091-5775266.
15. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na spotkania formacyjne według ustalonych grup.
16. Zapraszamy chętne małżeństwa na spotkanie wspólnoty domowego kościoła, które odbędzie się w sobotę o godz. 19.30 w salce przy kościele.
17. Za wszystkie dzisiejsze ofiary składane w naszym kościele - serdecznie dziękujemy - Bóg zapłać.

Podpisał:
Ks. Prałat Henryk Ozga