Ogłoszenia na II Niedzielę Adwentu - 10.12.2006 r.

1. Dzisiaj dzień modlitw za Kościół katolicki na Wschodzie. Pamiętajmy też o możliwości złożenia do puszki ofiary na cele tamtejszego Kościoła,.
2. Zapraszamy dzisiaj na Nieszpory adwentowe śpiewane o godz.18.00.
3. Trwa Wigilijne Dzieła Pomocy Dzieciom, w ramach którego rozprowadzane są świece wigilijne, ale także inne akcje charytatywne. W ramach tych akcji w naszym kościele przy ołtarzu Matki Boskiej Nieustającej Pomocy stoi drzewko, a na nim zawieszone serduszka z imieniem i wiekiem dzieci, oczeku¬jących na świąteczne niespodzianki. Wszystkich, którzy mogliby zrobić świąteczną małą paczkę dla tych dzieci najuboższych, prosimy, aby wybrali jedno z serduszek, a przygotowaną paczkę przynieśli do zakrystii lub sklepiku. Zajmie się nimi Para¬fialny Zespół Caritas.

4. Apel Jasnogórski w środę o godz. 21.00.
5. Chrzty mające się odbyć w czasie świąt, prosimy zgłosić już w tym tygodniu w Biurze Parafialnym.
6. Dzisiaj o godz. 19.30 w salce przy kościele odbędzie się spotkanie informacyjne dla małżeństw sakramentalnych pragnących umocnić swoje życie małżeńskie i rozpocząć formację w Ruchu Domowy Kościół. Serdecznie zapraszamy.
7. W tym tygodniu kandydatów do bierzmowania, w ramach spotkań formacyjnych, zapraszamy na nauki stanowe, które poprowadzi ojciec rekolekcjonista .
8. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży organizuje wyjazd na czuwanie nocne młodzieży do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu. Wyjazd w piątek 15 grudnia o godz. 20.00, powrót sobota rano. Koszt 12 zł. Informacje i zapisy u ks. Tomasza.
9. Młodzież zapraszamy także w piątek na godz. 18.00 na Roraty, i później na spotkanie do salki parafialnej.
10. Za wszystkie dzisiejsze ofiary składane w naszym kościele ofiarodawcom serdecznie dziękujemy - Bóg zapłać.

Podpisał:
Ks. Prałat Henryk Ozga