Ogłoszenia na I Niedziele Wielkiego Postu - 5 marca 2006 r.

1. Zapraszamy dzisiaj na pierwsze Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.30.
2. W środę 8 marca Dzień Kobiet. W czasie nowenny i Mszy św. nowennowej będziemy się modlić za Kobiety naszej parafii, aby były przez Pana błogosławione i dobrze zdały swój życiowy egzamin. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
3. Droga Krzyżowa w piątek – rano o godz. 8.00.
Po południu – dla dzieci o godz. 17.00
dla dorosłych o godz. 18.00
dla młodzieży o godz. 19.15

4. Apel Jasnogórski w środę o godz. 21.00.
5. Rekolekcje wielkopostne w naszym kościele: dla dzieci po trzeciej Niedzieli Wielkiego Postu, dla dorosłych po czwartej Niedzieli Wielkiego Postu, dla młodzieży po piątej Niedzieli Wielkiego Postu.
6. W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na cele misyjne pod hasłem: „Misje nadzieją ubogich”.
7. Na pomnik Jana Pawła II wróciło w ostatnim tygodniu 24 koperty na sumę 1120 zł. Bardzo serdecznie dziękujemy ofiarodawcom i polecamy ich opiece Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w czasie środowej Mszy św. Nowennowej. Kartkę pamiątkową można otrzymać po Mszy św. przy zakrystii. Koperty w dalszym ciągu są na stoliku przy zakrystii.
8. Zapraszamy chętną młodzież na wyjazd do Multikina w Szczecinie na film pt.: „ Jan Paweł II”. Wyjazd w środę 8 marca o godz. 17.00 spod Kolegiaty. Koszt 18 zł. Zapisy u ks. Tomasza.
9. W dniu 11 marca organizowany jest wyjazd na dzień skupienia do Sanktuarium w Myśliborzu dla kandydatów do Bierzmowania z ostatniego roku formacji. Koszt 15 zł. Zapisy u ks. Tomasza.
10. Zapraszamy wszystkich chętnych, ambitnych młodych ludzi do Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, które powstaje przy naszej parafii. Spotkanie formacyjne odbędzie się w piątek po drodze krzyżowej dla młodzieży, ok. godz. 20.00 w salce przy kościele.
11. Koło przyjaciół Radia „Maryja” w Stargardzie Szczec. Zaprasza swych członków, a także słuchaczy na comiesięczne spotkanie modlitewne do kościoła pw. Miłosierdzia Bożego w dniu 6.03.2006 r. O godz. 17.30 odmówiony będzie różaniec św. w intencji Kościoła, Papieża, Ojczyzny, a o godz. 18.00 – Eucharystia i spotkanie w salce.
12. Za wszystkie dzisiejsze ofiary składane w naszym kościele dziękujemy i mówimy Bóg zapłać.

Podpisał:
Ks. Prałat Henryk Ozga