Ogłoszenia na I Niedzielę Adwentu - 3.12.2006 r.

1. Dzisiaj - w I Niedzielę Adwentu - zapraszamy na nabożeństwo różańcowe, ofiarowane na intencję dobrego przeżycia Adwentu i rekolekcji św.
2. Jutro rozpoczniemy odprawianie rorat— czyli adwentowej Mszy św. ku czci Najśw. Maryi Panny. Zapraszamy wszystkich. — dorosłych i dzieci na godz. 18.00.
3. Nowe lampiony dla dzieci można kupić w naszym sklepiku przy kościele.
4. Na Apel Jasnogórski zapraszamy w środę o godz. 21.00.
5. W piątek 8 grudnia uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najśw. Maryi Panny. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 6.30, 7.00, 10.00 i 18.30.

6. Rekolekcje adwentowe w naszym kościele rozpoczniemy w następną niedzielę, na wszystkich Mszach św.
7. W przyszłą niedzielę obchodzony jest „Dzień modlitw i pomocy materialnej Kościołowi katolickiemu na Wschodzie”. Z tej racji wystawione będą puszki, do których można będzie złożyć swoją pieniężną ofiarę.
8. Otrzymujemy 5 egzemplarzy "Gościa Niedzielnego". Byłoby dobrze gdyby nabywcy tego tygodnika chcieli zgłosić się na stałych prenumeratorów, bo wtedy wiedzielibyśmy ile egzemplarzy zama¬wiać. Zgłoszenia w zakrystii.
9. Świece adwentowe, opłatki, kartki świąteczne są do nabycia przy wyjściu z kościoła i w sklepiku przy kościele. Ofiary składać przy nabywaniu opłatków w kościele są w dalszym ciągu przezna¬czone na wyposażenie kaplicy mariackiej.
10. W przyszłą niedzielę o godz. 19.30 w salce przy kościele odbędzie się spotkanie informacyjne dla małżeństw sakramentalnych pragnących umocnić swoje życie małżeńskie i rozpocząć formację w Ruchu Domowy Kościół. Serdecznie zapraszamy.
11. W tym tygodniu rozpoczynają się nauki formacyjne dla kandydatów do bierzmowania według ustalonych spotkań.
12. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży organizuje wyjazd na czuwanie nocne młodzieży do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu. Wyjazd w piątek 15 grudnia o godz. 20.00, powrót sobota rano. Koszt 12 zł. Zapraszamy.
13. Młodzież zapraszamy także w piątek na godz. 19.15 na spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.
14. Za wszystkie dzisiejsze ofiary składane w naszym kościele ofiarodawcom dziękujemy - Bóg zapłać

Podpisał:
Ks. Prałat Henryk Ozga