Ogłoszenia duszpasterskie na XXXI Niedzielę Roku - 5.11.2006 r.

1. Na wspólny różaniec z wypominkami za zmarłych zapraszamy codziennie o godz. 18,00
2. Apel Jasnogórski w środę o godz. 21,00
3. W czwartek Msza św. zbiorowa do Miłosierdzia Bożego o g. 18,30
4. Jeszcze do środy włącznie można zyskać odpust zupełny za dusze czyśćcowe przez nawiedzenie cmentarza i pomodlenie się dowolną modlitwą za daną duszę poleconą miłosierdziu Bożemu.

5. 11 listopada o godzinie 11.00 w naszym kościele zostanie odprawiona uroczysta Msza św. w Intencji Ojczyzny, w 88 rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Uroczyste Nabożeństwo zostanie odprawione w asyście Kompani Honorowej. Zapraszamy na Mszę św. mieszkańców miasta oraz poczty sztandarowe organizacji kombatanckich i społecznych. Bezpośrednio po Mszy św. na Rynku Staromiejskim odbędzie się część artystyczna. Zapraszamy również na grochówkę.
6. Z okazji Święta Narodowego Odzyskania Niepodległości odbędzie się uroczysty koncert w dniu 11 listopada o godz. 15.00 w Kościele Miłosierdzia Bożego na Osiedlu Zachód w wykonaniu polsko-niemieckiej młodzieżowej orkiestry symfonicznej oraz chóru. Jest to wspólny koncert uczniów szkół muzycznych ze Stralsundu (Niemcy) i Stargardu. W programie usłyszymy m. In. : Poloneza Jana Stefaniego i Grzegorza Fitelberga z opery „CUD MNIEMANY” czyli „KRAKOWIACY I GÓRALE”, pieśni patriotyczne itp. Organizatorem koncertu jest Szkoła Muzyczna w Stargardzie.
7. W tym tygodniu zapraszamy kandydatów do bierzmowania na spotkania formacyjne według ustalonego grafiku.
8. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży organizuje szkolenie dla chętnych, którzy chcieliby wstąpić do tej wspólnoty. Odbędzie się ono w Szczecinie w najbliższy weekend od 10 do 12 listopada. Szczegółowe informacje u ks. Tomasza.
9. Młodzież zapraszamy w piątki na godz. 19.15 na modlitwę i na spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.
10. Za wszystkie dzisiejsze ofiary składane w naszym kościele ofiarodawcom serdecznie dziękujemy – Bóg zapłać.

Podpisał:
Ks. Prałat Henryk Ozga