Ogłoszenia duszpasterskie na XXVIII Niedzielę Roku – 15.10.2006 r.

1. Dzisiaj obchodzimy VI Ogólnopolski Dzień Papieski pod hasłem – Jan Paweł II – Sługa Miłosierdzia, a jutro wspominać będziemy 28 rocznicę wyboru kardynała Karola Wojtyły na Stolicę Apostolską.
2. Na nabożeństwo różańcowe zapraszamy codziennie o godz. 18.00.
3. W środę 18 października przypada święto św. Łukasza Ewangelisty – patrona służby zdrowia. Wszystkim pracownikom Służby Zdrowia przekazujemy najlepsze życzenia błogosławieństwa Bożego w pracy i rodzinie, a o potrzebne łaski będziemy się modlić w czasie środowego nabożeństwa różańcowego.
4. W tym dniu swoje imieniny obchodzi nasz ks. wikariusz Łukasz. Po wieczornej Mszy św. złożymy życzenia imieninowe.

5. Za tydzień Niedziela Misyjna. Przyjedzie do naszej parafii misjonarz od księży Oblatów. Będzie głosił kazania, a po Mszach św. rozprowadzał kalendarze misyjne. Przygotujmy się na ich nabycie.
6. Przy wyjściu z kościoła można wziąć kartki na wypominki.
7. Pamiętajmy dzisiaj o naszej ofierze składanej do puszek przed kościołem, jako dar na fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, przeznaczony na stypendia dla zdolnej, a ubogiej młodzieży.
8. Młodzież zapraszamy w piątek na godz. 19.15, na różaniec młodzieżowy, a po nim na spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.
9. W dniach 27/28 października organizowany jest wyjazd dla młodzieży na czuwanie nocne do Myśliborza. Wyjazd w piątek 27 października o godz. 20.00 spod Kolegiaty NMP Królowej Świata, planowany powrót w sobotę około godz. 6.00. Koszt 12 zł. Zapisy u ks. Tomasza.
10. Za wszystkie ofiary składane w dniu dzisiejszym serdecznie dziękujemy – Bóg zapłać.

Podpisał:
Ks. Prałat Henryk Ozga