Ogłoszenia duszpasterskie na XXII Niedziele roku – 3.IX.2006r.

1. Zapraszamy dziś na nabożeństwo różańcowe o godz. 18.00, ofiarowane za dzieci, młodzież, rodziców i nauczycieli.
2. Jutro rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Msza św. Dla udających się do szkół, dla ich rodziców i nauczycieli o g. 7.00 rano.
3. Dzieci klas zerowych, pierwszych i drugich zapraszamy wraz z opiekunami na Mszę św. wieczorną, w czasie której poświęcimy tornistry i przybory szkolne.
4. Spowiedź św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego codziennie od godziny 18.00.

5. Wojewódzka inauguracja nowego roku szkolnego została w tym roku powierzona Stargardowi. Będzie miała dwie części. Część pierwsza to uroczysta Msza św. z udziałem Księdza Biskupa oraz przedstawicieli władz Sejmiku, Województwa, Starostwa, Kuratorium, Miasta, Szkół i innych jednostek, a także młodzieży i pocztów sztandarowych. Msza św. w naszym kościele o godz. 10.00 jutro. Część druga odbędzie się w Liceum Ogólnokształcącym nr 1.
6. Apel Jasnogórski w środę o godz. 21.00
7. W piątek wspominamy Narodzenie Najświętszej Maryi Panny. Zapraszamy w tym dniu na Drogę Krzyżową o godz. 18.00, a po niej na Msze św. ku czci Matki Bożej.
8. Począwszy od jutra będą dwie Msze św. rano o godz. 6.30 i 7.00 oraz wieczorem o godz. 18.30
9. Serdecznie zapraszamy wszystkie wspólnoty naszej parafii na uroczyste nabożeństwo słowa w intencji nowo rozpoczetego roku pracy duszpasterskiej, które odbędzie się we wtorek o godz. 19.15 w naszym kościele.
10. Katolickie Stowarzyszenia Młodzieży organizuję pielgrzymkę autokarową do Lichenia i Częstochowy w dniach 21-23 września w ramach diecezjalnej pielgrzymki. Koszt przejazdu i noclegu ok. 75 zł. Zapisy u ks. Tomasza.
11. Zapraszamy młodzież w piątek na godz. 19.15 na Mszę św. młodzieżową, a po niej na spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.
12. Za wszystkie dzisiejsze ofiary składane w naszym kościele serdecznie dziękujemy – Bóg zapłać.

Podpisał:
Ks. Prałat Henryk Ozga