Ogłoszenia duszpasterskie na VII Niedzielę Zwykłą – 19.II.2006 r.

1. Dzisiaj zapraszamy na nabożeństwo eucharystyczne z adoracją Najświętszego Sakramentu o godz. 18.00.
2. Przypominamy, że w środy odprawiamy nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, a po niej Mszę św. zbiorową w intencjach żyjących, natomiast w czwartki o godz. 18.00 nowennę do Miłosierdzia Bożego, a po niej Mszę św. zbiorową za żywych i zmarłych.
3. W przyszłą niedzielę przyjadą do naszej parafii klerycy Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie. Na Mszach św. będą dzielić się świadectwem powołania i życiem w Seminarium. Po Mszy św. będą zbierać ofiary na utrzymanie Seminarium i kleryków, przygotowujących się do kapłaństwa. Ponadto zapraszamy młodzież, lektorów i ministrantów na godz. 15.00 do salki parafialnej na spotkanie z klerykami.

4. Zapraszamy wszystkich chętnych, ambitnych młodych ludzi do Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, które powstaje przy naszej parafii. Spotkanie odbędzie się w czwartek o godz. 19.15 w salce przy kościele.
5. Apel Jasnogórski w środę o godz. 21.00.
6. Na pomnik Jana Pawła II wróciło w ostatnim tygodniu 9 kopert na sumę 290 zł. Bardzo serdecznie dziękujemy ofiarodawcom i modlimy się za nich w czasie środowej Mszy św. nowennowej. Pamiątkową kartkę można otrzymać po Mszy św. – przy zakrystii.
7. Parafia pw. Ducha Świętego przygotowuje w sezonie letnim pielgrzymkę do Rzymu. Zainteresowanych prosimy o wzięcie programu ze stolika przy zakrystii.
8. Za wszystkie dzisiejsze ofiary składane w naszym kościele dziękujemy najserdeczniej i mówimy Bóg zapłać.

Podpisał:
Ks. Prałat Henryk Ozga