Ogłoszenia duszpasterskie na VI Niedzielę Wielkanocną - 13.05.2007 r.

1. Dzisiaj 90-ta rocznica pierwszego objawienia fatimskiego. Zapraszamy na wieczorne nabożeństwo: o godz. 18.00 nabożeństwo majowe z odczytaniem próśb i podziękowań do Matki Boskiej Fatimskiej, a następnie Msza św., po niej różaniec fatimski i procesja światła.
2. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek św. Macieja Apostoła, a w środę św. Andrzeja Bobolę.
3. Apel Jasnogórski w środę o godz.. 21.00.

4. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
5. I Komunia ś w. w naszym kościele już w przyszłą niedzielę na sumie o godz.11.00.
6. Urzędowi Miejskiemu z panem prezydentem Sławomirem Pajorem na czele dziękujemy za delegacje i środki transportu, na pogrzeb śp. Księdza Arcybiskupa Kazimierza Majdańskiego, zarówno w Szczecinie, jak i w Łomiankach pod Warszawą.
7. Informujemy naszych parafian, że zmarł pan Marian Śniegowski — ojciec księdza Jana Śniegowskiego, proboszcza na Osiedlu Pyrzyckim. Jego pogrzeb odbędzie się w dniu jutrzejszym. W naszym kościele o godz. 12.00, będzie odprawiona Msza św. pogrzebowa — koncelebrowana, po której, wraz ze zwłokami, udamy się na stary cmentarz da grobu. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
8. Młodzież zapraszamy w piątek o godz. 19.15 na spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.
9. W piątek 18 maja organizowany jest wyjazd na czuwanie nocne młodzieży do Myśliborza. Koszt 15 zł.
10. Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd do Lednicy na ogólnopolskie spotkanie młodzieży 2 czerwca. Koszt 50 zł. Informacje i zapisy u Ks. Tomasza.
11.Za wszystkie ofiary składane, dzisiaj w naszym kościele serdecznie dziękujemy - Bóg zapłać.

Podpisał:
Ks. Prałat Henryk Ozga