Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Chrztu Pańskiego - 8.01.2006 r.

1. Przez okres kolędy nie będzie nieszporów niedzielnych.
2. Na Apel Jasnogórski zapraszamy w środę o godz. 21.00.
3. W czwartek Msza. Św. Zbiorowa do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.30.
4. Na pomnik Jana Pawła II wróciło w ostatnim tygodniu 27 kopert na sumę 1240 zł. Ofiarodawcom serdecznie dziękujemy. Modlimy się za nich w czasie Mszy św. nowennowej w najbliższą środę. Kopert w dalszym ciągu są do wzięcia na stoliku przy zakrystii. Po Mszy św. można otrzymać kartkę pamiątkową jako podzikowanie za złożoną ofiarę. Przy okazji informujemy, że delegacja Urzędu Miejskiego była w Krakowie, oglądała gotową formę gipsową przyszłego pomnika i wróciła pod wielkim wrażeniem tego co zobaczyła. Dzięki mobilizacji wykonawców termin odsłonięcia – 2 kwietnia br. – pomnika Jana Pawła II będzie dotrzymany.
5. Porządek Kolędy:

Niedziela (8.01) – ul. Krzywoustego nr 3,5,7 (od godz. 15.00)
Poniedziałek – ul. Krzywoustego nr 9,11 i Strażnicza nr 5 (od godz. 16.00)
Wtorek – ul. Strażnicza nr 1,2,3,4, i ul. Grodzka nr 4,6
Środa – ul. Grodzka 8,9 i ul. Mariacka
Czwartek – ul. Grodzka nr 10
Piątek – ul. Kazimierza W. nr 1,3
Sobota – ul. Kazimierza W. nr 5,7,9
Niedziela (15.01) – ul. Kazimierza W. nr 11,15 (od godz. 15.00)
6. Przypominamy, że względu na trwającą w naszej parafii wizytę kolędową w tym miesiącu nie odbędą się spotkania formacyjne z kandydatami do Bierzmowania.
7. Zapraszamy wszystkich chętnych chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami lub lektorami i służyć w naszym kościele. Pierwsze spotkanie organizacyjne odbędzie się w czwartek 26 stycznia o godz. 10.00 dla kandydatów na ministranta, a o godz. 11.00 dla kandydatów na Lektora. Zgłoszenia u ks. Tomasza.
8. Uległa też zmianie na czas kolędy godzina Mszy św. młodzieżowej w piątek z 19.15 na 18.30.
9. Za wszystkie dzisiejsze ofiary składane w naszym kościele serdecznie dziękujemy – Bóg zapłać.

Podpisał:
Ks. Prałat Henryk Ozga