Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę Wielkiego Postu - 2.03.2008 r.

1. Zapraszamy na Gorzkie Żale z nauką pasyjną o godz. 17.30.

2. W środę Apel Jasnogórski o godz. 21.00.

3. W czwartek, pierwszy tego miesiąca, modlimy się za powołanych i o nowe powołania do kapłaństwa i życia zakonnego. Po wieczornym nabożeństwie zapraszamy rodziców kapłanów na spotkanie duszpasterskie.

4. W piątek Msza św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 6.30 i 18.30. Dla chorych o godz. 12.00 w południe. Chorych w domach odwiedzimy w piątek przed południem.

5. Droga Krzyżowa w piątek:
dla dorosłych o godz. 8.00 i 18.00.
dla dzieci o godz. 17.00
dla młodzieży o godz. 19.15

6. W sobotę 8 marca Międzynarodowy Dzień Kobiet. Mszę św. wieczorną ofiarujemy za wszystkie Kobiety naszej parafii. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

7. Przypominamy, że rekolekcje wielkopostne dla młodzieży
i dorosłych odbędą się w naszym kościele od 12 marca, czyli od środy. W następną niedzielę przypomnimy porządek spotkań rekolekcyjnych.

8. Zapraszamy do nabywania świecy wielkanocnej i baranka cukrowego, które już dzisiaj są do nabycia.

9. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można w dalszym ciągu składać do puszki przy ołtarzu Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.

10. Mamy już 1150 zł. na nowy ekran. Za te ofiary i wszystkie składane dzisiaj w naszym kościele serdecznie dziękujemy. - Bóg zapłać.