Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę Adwentu i na Boże Narodzenie - 24.12.2006 r.

1. Ostatnia Msza ów. dzisiaj o godz. 12,30. Nie będzie Mszy ów. wieczornej. Spowiedź św. kończymy o godz. 14.00.
2. Dzisiaj wigilia przed Bożym Narodzeniem, Zachowajmy jej trady¬cyjny charakter z modlitwą, opłatkiem i postnymi potrawami.
3. Pasterka w naszym kościele o godz. 24.00.
4. Jutro Boże Narodzenie. Pierwsza Msza św. o godz. 8.00 pozostałe bez zmian.
5. We wtorek drugi dzień świąteczny, wspomnienie św. Szczepana. Msze św. jak w każdą niedzielę.
6. W dni świąteczne nieszporów nie będzie.

7. W środę wspominamy św. Jana Apostoła i Ewangelistę. O godz. 18.00 nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św. z poświęceniem wina.
8. Apel Jasnogórski w środę o godz. 21.00.
9. W sobotę wieczorna Msza św. na intencję Apostolstwa Dobrej Śmierci,
10. Suma parafialna w przyszłą niedzielę na intencję kolejarzy i ich rodzin. Po Mszy św. spotkanie opłatkowe w salce przy kościele.
11. W przyszłą niedzielę kończymy stary rok - 2006, Mszę św. dziękczynno-błagalną odprawimy o godz. 17.00 i będzie to ostatnia Msza św, tego dnia.
12. Wszystkim Paniom i Panom, którzy wraz z panem kościelnym, przygotowali żłóbek, choinki, dekoracje świąteczne, posprzątali kościół, bardzo serdecznie dziękujemy. Niech ten, dla którego wszystko - przychodzący do nas Syn Boży - wszystkim wynagrodzi swoim błogosławieństwem.
13. Porządek kolędy:
– ul. Gdańska, Gdyńska, Grudziądzka i Klonowa.
Piątek - ul. Graniczna, Na grobli i Rzemieślnicza. Początek od godz. 16.00.
Sobota - Święte i Strachocin
14.W przedsionku kościoła młodzież sprzedaje gipsowe, malowane figurki na stół wigilijny w cenie 3 zł. Przygotowała je przy współpracy z więźniami z zakładu karnego. Pieniądze ze sprzedaży figurek przeznaczone są na wyjazdy młodzieży z naszej parafii. Serdecznie zapraszamy do wsparcia tego dzieła.
15. Za wszystkie ofiary składane dzisiaj w naszym kościele bardzo serdecznie dziękujemy - Bóg zapłać.

Podpisał:
Ks. Prałat Henryk Ozga