Ogłoszenia Duszpasterskie na XXX Niedzielę Zwykłą - 29.10.2006 r.

1. Jeszcze trzy nabożeństwa różańcowe, w tym miesiącu. Zapraszamy na godz.18.00.
2.. W środę uroczystość Wszystkich Świętych. W tym dniu nie będzie Mszy św. o godz. 12.30, pozostałe Msze św.. bez zmian. Po sumie o godz. 12.00 odmówimy Anioł Pański i w procesji udamy się do kościoła Ducha Świętego, i dalej na cmentarz. Na cmentarzu prze¬wodniczy parafia Miłosierdzia Bożego.
3. W kaplicy cmentarnej na Giżynku Msza św. o. godz. 10.00.
4. Na różaniec z wypominkami zapraszamy na godz.18.00 w uroczystość Wszystkich Świętych i przez cały listopad.
5. W czwartek Dzień Zaduszny. Msze św., rano od godz.6.30 —8.00. Msze św. wypominkowe, z procesją w kościele, o godz. 10.00 i 18.30.

6. Odpust zupełny za zmarłych można zyskać:
a) w Dzień Zaduszny - przez nawiedzenie kościoła i odmówienie Ojcze nasz, Wierzę w Boga i dowolnej modlitwy w intencji Ojca Świętego
b) od 1 – 8 listopada przez nawiedzenie cmentarza i pomodlenie się za zmarłych dowolną modlitwą.
c) zawsze trzeba być w stanie łaski uświęcającej, czyli po Komunii św.
7. Apel Jasnogórski w środę o godz. 21.00.
8. W piątek Msza św. o Najśw. Sercu Pana Jezusa o godz.6.30 i 18.30. Dla chorych i za chorych o godz. 12.00. Chorych w domach odwie¬dzimy w godzinach przedpołudniowych.
9. Kto chciałby jeszcze złożyć swoja ofiarę na misje może to uczynić dzisiaj przy ołtarzu Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.
10. Młodzież zapraszamy w piątek na godz. 19.15 na spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.
11. Katolickie Stowarzyszenia Młodzieży zaprasza chętnych, którzy chcieliby wstąpić do tego stowarzyszenia na szkolenie zapoznawcze. Odbędzie się ono w Szczecinie w dniach 11-13 listopad br. Koszt 40 zł. Zapisy u ks. Tomasza.
12. Za wszystkie ofiary składane dzisiaj w naszym kościele bardzo serdecznie dziękujemy — Bóg zapłać.

Podpisał:
Ks. Prałat Henryk Ozga