Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela 3 czerwca 2018 r.

1. Z całego serca dziękujemy Kochanym Parafianom za przygotowanie i uczestnictwo w procesji Bożego Ciała. Bóg zapłać za wszelkie dobro.

2. W przyszłą niedzielę ofiary, które złożymy na tacę przeznaczone są na cele inwestycyjne.

3. Codziennie w naszej Kolegiacie nabożeństwo czerwcowe połączone z tradycyjną oktawą Bożego Ciała o godz. 17:30.

4. W środę o 17:00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klasy VII i II gimnazjum.

5. Apel Jasnogórski przy figurze Matki Bożej w środę o 21:00.

6. W piątek obchodzimy uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa a w sobotę wspominamy Niepokalane Serce Maryi.

7. W sobotę w Świętem celebrować będziemy odpust ku czci św. Antoniego. Uroczysta Msza św. odpustowa o godz. 14:00. Po Mszy św. organizowany jest festyn. Serdecznie zapraszamy.

8. W sobotę o godz. 19:00 rozpoczynamy kurs przedmałżeński przygotowujący do zawarcia sakramentu małżeństwa. Bardzo prosimy o zainteresowanie tym wydarzeniem osoby, o których wiemy, że pragną zawrzeć ten sakrament.

9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Na stoliku przy zakrystii są wyłożone egzemplarze Niedzieli i Gościa Niedzielnego. Zapraszamy do lektury.

10. Solenizantów i Jubilatów, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje święto, zapewniamy o modlitwie i składamy najlepsze życzenia.

ks. dr Janusz Posadzy, proboszcz