Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela 22.09.2019 r.

1. Dziś o godz. 17.30 nabożeństwo do św. Rity, patronki kobiet pragnących zostać matkami. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Dziś także po Mszy św. wieczornej spotkanie ks. Bartosza z kandydatami do bierzmowania.

2. Nasza parafia organizuje w przyszłym roku (20.03-27.03.2020) pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Szczegółowe informacje można przeczytać na plakatach wywieszonych w gablotach. W sprawie uczestnictwa w pielgrzymce prosimy o kontakt z ks. Andrzejem.

3. W miesiącu październiku chcemy polecać miłosierdziu Bożemu naszych zmarłych we Mszach świętych gregoriańskich zbiorowych. Przez cały miesiąc, codziennie celebrować będziemy Mszę św. w intencji polecanych intencjach. Kto z Państwa chciałby dołączyć intencje prosimy o kontakt z ks. Stanisławem. W końcowych dniach września przekażemy dokładny harmonogram celebracji.

4. Jest do nabycia najnowsza pasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny. Starajmy się poprzez lekturę prasy korzystać z innych źródeł informacji. Z całą pewnością lektura uprzyjemni nam czas wolny.

5. Solenizantom i Jubilatom, którzy obchodzą swoje uroczystości składamy nasze najlepsze życzenia: błogosławieństwa Bożego, opieki świętych Patronów. Niech Pan Bóg błogosławi, strzeże, darzy łaską zdrowia.

6. Wszystkim kochanym Parafianom, miłym Gościom uczestniczącym z nami na Eucharystii życzymy błogosławionej niedzieli, dobrego wypoczynku, błogosławionego tygodnia.

ks. dr Janusz Posadzy, proboszcz