Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela 10 lutego 2019 r.

1. W poniedziałek w kalendarzu liturgicznym obchodzimy wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. Tego dnia przeżywamy w Kościele światowy Dzień Chorego. Dla nas wszystkich jest to wezwanie do modlitwy, refleksji i dostrzegania tych, którzy cierpią. Polećmy w naszych modlitwach wszystkich chorych z naszej parafii.

2. Dzisiaj druga niedziela miesiąca. Pragniemy podziękować za wszystkie ofiary, złożone na tacę i przeznaczone na cele inwestycyjne w naszej wspólnocie. Cały czas spłacamy zobowiązania, powstałe przy remoncie wieży w Świętem oraz renowacji budynku Caritas. Za wszelką dobroć i życzliwość składamy serdeczne podziękowania.

3. Na prośbę wielu parafian chcemy w marcu bieżącego roku sprawować Msze św. gregoriańskie zbiorowe w intencji zmarłych z naszych rodzin. Trzydzieści Mszy św. sprawowanych każdego dnia w tych intencjach to wielki dar modlitewny dla tych, którzy odeszli do domu Ojca. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Ks. Marcinem.

4. We wtorek rozpocznie się całodobowe czuwanie modlitewne w ramach tzw. "Jerycha Różańcowego”. Niech każdy znajdzie choć chwilę na osobiste spotkaniem z Jezusem, ukrytym w Najświętszym Sakramencie.

5. Jutro, na godz. 17.00 zapraszamy na spotkanie młodzież klas ósmych i trzecich gimnazjum, w ramach przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

6. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia pomyślności i Bożego błogosławieństwa.

7. Na czas wyznawania naszym życiem, że Jezus jest Świętym Boga przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

ks. dr Janusz Posadzy, proboszcz