loading...
Zamknij wpis

Renowacja stulecia zakończona

W dniu 14 lipca 2023 r. został podpisany protokół końcowy odbioru robót i prac jakie zostały wykonane przez wykonawcę robót.

Zakończyła się renowacja stulecia zabytkowej Kolegiaty pw. NMP Królowej Świata w Stargardzie. Remont i renowacja stargardzkiej Kolegiaty trwały trzy lata i trzy miesiące.

Najda  Consulting sp. z o.o. sp.k pełniąc funkcję Inżyniera Kontraktu projektu pn.: „Rozwój zasobów kulturalnych poprzez prace konserwatorsko-restauratorskie w zabytkowej Kolegiacie pw. N.M.P. Królowej Świata w Stargardzie” dofinansowanego ze środków unijnych, przeprowadziła z sukcesem cały proces realizacji tej inwestycji, rozpoczynając od pozyskania środków unijnych, poprzez wybór wykonawcy robót oraz wykonawcy organów a następnie kontrolę i odbiór wszystkich prac konserwatorskich, budowlanych, elektrycznych oraz rozliczenie przyznanej dotacji unijnej.

Zapraszamy Państwa na wyjątkowy wpis, który przygotował wykonawca prac renowacyjnych: przeczytaj wpis.

 

Zdjęcia: Najda Consulting