Ogłoszenia duszpasterskie | IV Niedziela Adwentu | 24 grudnia 2023 r.

Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzilę Awentu, Wigilia Bożego Narodzenia

1. Wkrótce Boże Narodzenie. Czy Chrystus znajdzie dla siebie miejsce w Twoim czystym, nawróconym, pełnym pokoju i miłości sercu?

2. Dziś w wigilię Bożego Narodzenia zapraszamy na pasterski do naszej Kolegiaty: o godz. 21.00 zapraszamy szczególnie rodziny z dziećmi. Kolejne pasterki celebrowane będą o godz. 22.30 i o godz. 24.00.

3. W Uroczystość Bożego Narodzenia Msze św. w Kolegiacie będą sprawowane według niedzielnego porządku.

4. W niedzielę 26.12.br pragniemy wesprzeć naszymi ofiarami Katolicki Uniwersytet Lubelski, który kształci elity, przyszłe pokolenia Polaków w duchu zawołania: „Deo et Patrie”- Bogu i Ojczyźnie.

5. Jak co roku nasza Parafialna Caritas rozprowadza „Świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom”. Z całego serca dziękujemy Wam Kochani Parafianie, za wsparcie naszego „Caritas”. Zostały przygotowane przez Panie z „Caritas parafialna” paczki, które ucieszyły, wręcz uradowały wiele osób. Bóg zapłać za wasze szlachetne serca.

6. Jest do nabycia najnowsza prasa katolicka.  Na stoliku przy zakrystii  można nabyć  najnowszy egzemplarz  „Niedzieli”.

7. Od 27 grudnia pragniemy odwiedzić naszych Parafian z kolędą. Plan wizyty duszpasterskiej przedstawia się następująco:

27.12.2023 r.
ul. Szewska

28.12.2023 r.
ul. Strażnicza
ul. Złotników
ul. Garncarska
ul. Mariacka

29.12.2023 r.
ul. Kazimierza Wlk 1, 5, 7,

30.12.2023 r.
ul. Kazimierza Wlk. 3, 15
ul. Krzywoustego 9, 5
ul. Jagiellońska

8. Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy nasze najlepsze i najserdeczniejsze życzenia.  Bożego błogosławieństwa i opieki św. Patronów. Przeżywający swoje święto niech cieszą się dobrym zdrowiem, pogodą ducha i pełnym wiary i optymizmu sercem.

9. Wszystkim drogim Parafianom, wszystkim modlącym się z nami życzymy przede wszystkim silnej wiary, iż przetrwamy ten trudny czas. Przeżywajmy czas przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia pełni wiary, iż Bóg odmienia rzeczywistość świata, kiedy serce człowieka jest blisko Emmanuela.

Obserwuj Nas na portalach społecznościowych

Polub Kolegiatę na Facebooku