Zielono wokół Kolegiaty

W dniu 19.10.2023 r. parafianie oraz osadzeni ze stargardzkiej jednostki penitencjarnej wykonali pracę na rzecz Naszej wspólnoty.

W ramach programu Społecznik, którego inicjatorem jest Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego, parafianie oraz grupa skazanych z Oddziału Zewnętrznego w Stargardzie Aresztu Śledczego w Szczecinie uczestniczących w programie resocjalizacyjnym „Jestem przydatny”, włączyli się w szczytną inicjatywę, tak ważną dla stargardzkiego krajobrazu.

„Zielono wokół Kolegiaty”, czyli setki sadzonek zostało posadzonych i na wiosnę zmieni teren wokół Kolegiaty.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w pozyskaniu środków z projektu i współdziałali, aby teren przykościelny wyglądał po prostu pięknie.

Obserwuj Nas na portalach społecznościowych

Polub Kolegiatę na Facebooku