loading...
Zamknij wpis

Obiad Bożonarodzeniowy

Działająca przy naszej Parafii wspólnota św. Idziego organizuje w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia o godz. 14:00 obiad świąteczny dla ludzi samotnych i ubogich. Prosimy o zgłaszanie osób, które chciałyby w takim obiedzie uczestniczyć.

Zapewniamy też dojazd dla osób, które chciałyby wziąć udział w tym obiedzie. Będzie on miał miejsce w budynku Gimnazjum Katolickiego przy ul. Wojska Polskiego 3 w Stargardzie. Jednocześnie wspólnota zwraca się z prośbą do osób, które mogłyby pomóc przy organizacji tego świątecznego spotkania (ofiarowanie produktów na obiad, małe prezenty dla dzieci i osób uczestniczących w obiedzie). Prosimy o kontaktowanie się w tej sprawie z ks. Leszkiem (kontakty na stronie) lub z osobami ze wspólnoty św. Idziego w ramach poniedziałkowych spotkań od godz. 19:30 do 20:30 w salce przy kościele.