loading...
Zamknij wpis

Kolejne zjazd KSM-u w Szczecinie

Młodzież z naszej parafii 20 maja odbyła kolejne wojewódzkie spotkanie KSM-u… Miało ono miejsce w salce katechetycznej przy parafii św. Stanisława Kostki w Szczecinie. Na zjazd ten wybrała się większość naszego KSM-u wraz z ks. Tomaszem Tylutkim. Główną idea spotkania była wymiana doświadczeń między członkami KSM-ów.

Całość była podzielona na trzy części. Najpierw opowiadaliśmy o swoich przeżyciach po szkoleniu zielonogórskim, o planach i marzeniach związanych ze stowarzyszeniem. Następnie podzieliliśmy się na grupy, po czym w każdej z nich sporządzaliśmy ,,testament,,- nasze uwagi dotyczące wyjazdu na szkolenie typu tego, na którym byliśmy. Pisaliśmy o tym, co warto ze sobą wziąć i o czym pamiętać. Nasze prace posłużą dla tych, którzy w przyszłości planują się wybrać na takie szkolenie. Ostatni część spotkania najbardziej przypadła nam do gustu. Była to dyskoteka. Mimo nieznośnej, deszczowej pogody wspaniale się bawiliśmy. Roztańczeni i uśmiechnięci, ale jednak trzeba było wracać do domu. Wracaliśmy pełni wrażeń, więc i podróż minęła szybko. Wyjazd ten-choć krótki-przysporzył nam wiele pozytywnych emocji. Nasze KSM-owskie horyzonty stale się poszerzają. Następny taki zjazd 10 czerwca…

Monika Zapert - KSM