loading...
Zamknij wpis

Kolęda z kotem w tle

Termin koncertu 16 grudzień 2010 godz. 18.30. Parafia NMP Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Program muzyczny w wykonaniu krakowskiego artysty Janusza Barana (aktor, wokalista bluesowej grupy YBB, Piwnicy Pod Baranami).

Kolęda z kotem w tle

Program muzyczny w wykonaniu krakowskiego artysty Janusza Barana (aktor, wokalista bluesowej grupy YBB, Piwnicy Pod Baranami)

Tradycyjne kolędy w stylu folk, rytm and blues, reggae czy bossa; autorskie pastorałki Yanoosha Barana, wreszcie amerykańskie, świąteczne piosenki znane z radia i telewizji - to wszystko zmieszane i wrzucone w koncert zatytułowany "Kolęda z kotem w tle". Jak to wszystko do siebie może pasować? Jak ozdoby na choince - różnobarwne, różnokształtne, acz wyczekane i wyśnione.

Autor i wykonawca koncertu Yanoosh Baran, w jednej ze swych pastorałek zazdrości zwierzętom tego, że w przeciwieństwie do ludzi, przynajmniej raz w roku odnajdują wspólny język. Tym wspólnym językiem dla ludzi, którzy różnie postrzegają Święta Bożego Narodzenia może być właśnie "Kolęda z kotem w tle"

Wykonywane utwory są zagrane i zaśpiewane na żywo. Posiadamy sprzęt nagłaśniający umożliwiający zorganizowanie imprezy w każdym miejscu. Yanoosh Baran (śpiew, gitara, harmonijka ustna)

Termin koncertu 16 grudzień 2010 godz. 18,30

PARAFIA NMP KRÓLOWEJ ŚWIATA W STARGARDZIE SZCZECIŃSKIM