loading...
Zamknij wpis

Hip-hopowcy o Bogu czyli koncert Full Power Spirit w Stargardzie-30.11.2006 r. - g.19.00 -

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zaprasza na czwartkowe Andrzejki dla młodzieży w rytmie Hip-Hop. W czwartek 30 listopada o godz. 19.00 na „małej scenie” w Stargardzkim Centrum Kultury zagra i zaśpiewa zespół „Full Power Spirit” z Białej Podlaskiej. Jest to tzw. mikołajkowy prezent dla młodzieży stargardzkiej, w tym roku nieco wcześniej, ale związane jest to z trasą koncertową młodych hip-hopowców po Pomorzu...

Jak niektórzy pamiętają, w ubiegłym roku podobna impreza przebiegała w rytmie muzyki reege, gdzie koncertował zespół Anty Babylon System z Katowic, który cieszył się wielką aprobatą wśród młodzieży.
Jeśli chodzi o subkultury, to hiphopowcy najbardziej szczerze, prosto i autentycznie mówią o sobie, o swoim życiu, przeżyciach, doświadczeniach, o Bogu. To także forma muzyki, która pozwala opowiadać, nie trzeba pięknie śpiewać. Można opowiadać konkretne historie swojego życia, swoje spotkania Boga, wyjścia z szarzyzny życia, nałogów. Dlatego właśnie hip-hop zagości w tegoroczne andrzejki dla stargardzkiej młodzieży.
Koncert będzie miał też charakter profilaktyczny, czyli promowania kultury młodego człowieka bez alkoholu i bez narkotyków.
Organizatorami tegorocznego koncertu jest Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży – działające przy parafii pw. NMP Królowej Świata przy współpracy z Stargardzkim Centrum Kultury, Urzędem Miejskim, oraz sponsorami.

Szczegóły i informacje możemy zobaczyć także na plakatach i na stronie www.parafia.stargard.pl lub porozmawiać z Ks. Tomaszem – opiekunem KSM-u w Stargardzie. Serdecznie zapraszamy: czwartek 30.11 – godz.19.00 w SCK.


ks. Tomasz