loading...
Zamknij wpis

Archidiecezjalny Dzień Jedności Wspólnot

Ksiądz Arcybiskup Metropolita zaprasza wszystkich członków wspólnot, ruchów i stowarzyszeń kościelnych oraz uczestników nowenny do Ducha Świętego do udziału w Archidiecezjalnym Dniu Jedności Wspólnot, który rozpocznie się w poniedziałek, 28 maja br., o godz. 18.00 w Bazylice Archikatedralnej.

11 czerwca 2012 r. (poniedziałek) - Archidiecezjalne Dziękczynienie w 25 rocznicę wizyty Bł. Jana Pawła II w Szczecinie. Zapraszamy wszystkich wiernych świeckich, członków ruchów, wspólnot i stowarzyszeń kościelnych, poczty sztandarowe, organizacje katolickie do uczestniczenia we Mszy Świętej w Bazylice Archikatedralnej. o godz. 18.00 -; Uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Celestino Migliore - Nuncjusza Apostolskiego w Polsce.

13 czerwca 2012 r. (środa) - Archidiecezjalne Dziękczynienie w 25 rocznicę koronacji figury Matki Bożej Fatimskiej na os. Słonecznym w Szczecinie

Zapraszamy szczególne członków Żywego Różańca, Nieustającego Różańca, Jerycha Różańcowego, Legionu Maryi, Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę, Jasnogórskiej Rodziny Różańcowej, Rycerstwa Niepokalanej i innych grup maryjnych oraz osób prywatnych modlących się na różańcu.

godz. 18.00 - modlitwa różańcowa w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na os. Słonecznym.
godz. 19.00 - Uroczysta Msza Święta w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na os. Słonecznym. Po liturgii odbędzie się procesja fatimska i Apel Maryjny.