loading...
Zamknij wpis

INTENCJE MSZALNE 18.10. 2020 – 25.10. 2020

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

18.10. 2020 – 25.10. 2020

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

18.10. 2020 – 25.10. 2020

 

NIEDZIELA 18.10.2020

8.00 + Tadeusz WOLSKI (20 rocznica śmierci), Filomena, Wiktoria, Bronisław (m) 

8.00 + Jan KWIECIŃSKI (3 rocznica śmierci)

9.30 + Michał SZUMLICZ (2 rocznica śmierci), Grażyna MODRZEJEWSKA (3 rocznica śmierci)

9.30 Msza św. gregoriańska zbiorowa 18

11.00 + Monika i Aleksander DROZD, Pelagia i Stanisław TWARDOWSCY, Janina GRABCZAK

11.00 + Marianna i Jan DZIEDZIC, Janina i Piotr JAWORSCY

12.30 dziękczynna za otrzymane dary z prośbą o dalsze, Boże błogosławieństwo i opiekę NMP dla Eweliny ANISZEWSKIEJ – z okazji urodzin

12.30 + Kazimiera (Msza św. gregoriańska 14)

12.30 + Kazimiera – w rocznicę śmierci

18.00 + Kazimiera (1 rocznica śmierci), Jan

18.00 dziękczynna za otrzymane dary z prośbą o dalsze, Boże błogosławieństwo i opiekę NMP dla Małgorzaty – z okazji 50 urodzin

 

PONIEDZIAŁEK   19.10.2020

7.00 + Kazimiera (Msza św. gregoriańska 15)

7.00 Msza św. gregoriańska zbiorowa 19

18.00 + Bożena KOTULIŃSKA – intencja od koleżanki

18.00 + Elżbieta PUŁASKA (miesiąc po śmierci)

 

WTOREK 20.10.2020

7.00 Msza św. gregoriańska zbiorowa 20

18.00 + Kazimiera (Msza św. gregoriańska 16)

18.00 + Urszula JAKUBOWSKA

 

ŚRODA 21.10.2020

7.00 + Msza św. gregoriańska zbiorowa 21

7.00 + Bogumiła LASKOWSKA (30 dzień po pogrzebie)

7.00 + Sabina ZETKOWSKA (6 rocznica śmierci)

18.00 + Kazimiera (Msza św. gregoriańska 17)

18.00 + Janina i Wacław ZIĘCIK

18.00 + Urszula ROSZYK – na dzień imienin

 

 

 

CZWARTEK 22.10.2020

7.00 + Kazimiera (Msza św. gregoriańska 18)

7.00 Msza św. gregoriańska zbiorowa 22

18.00 dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze, Boże błogosławieństwo i opiekę NMP dla Zofii MAŁYSZ – z okazji 80 urodzin

 

PIĄTEK 23.10.2020

7.00 Msza św. gregoriańska zbiorowa 23

7.00 + Maria KWIECIŃSKA (1 rocznica śmierci)

18.00 + Andrzej KASZUBSKI (19 rocznica śmierci)

18.00 + Kazimiera (Msza św. gregoriańska 19)

 

SOBOTA 24.10.2020

7.00 + Kazimiera (Msza św. gregoriańska 20)

7.00 + Tadeusz ŁUKASZ (30 dzień po pogrzebie)

12.30 dziękczynna za otrzymane dary z prośbą o dalsze, Boże błogosławieństwo i opiekę NMP dla Wiesławy i Jerzego KRĘŻLEWICZ – z okazji 50 rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa

18.00 Msza św. gregoriańska zbiorowa 24

18.00 + Anna AUGUSTYNIAK (7 rocznica śmierci)

 

NIEDZIELA 25.10.2020

8.00 + Zofia, Jerzy, Elżbieta i Sławek z rodziny STARUCH

8.00 + Nello BRUNELLISO (Msza św. gregoriańska 1)

8.00 dziękczynna za otrzymane dary z prośbą o dalsze, Boże błogosławieństwo i opiekę NMP dla Teresy i Ryszarda OLSZAK – z okazji 50 rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa

9.30 + Paweł KOZŁOWSKI (2 rocznica śmierci) oraz zmarli z rodzin: NOWAKOWSKICH, TURAJÓW i GOŁĘBIOWSKICH

9.30 + Piotr KORDYKIEWICZ (3 rocznica śmierci)

11.00 KOLEJARZE

11.00 + Tadeusz ZAGÓRSKI – na dzień imienin

12.30 Msza św. gregoriańska zbiorowa 25

12.30 dziękczynna za otrzymane dary z prośbą o dalsze, Boże błogosławieństwo i opiekę NMP dla Pawła – z okazji 8 urodzin

12.30 + Kazimiera (Msza św. gregoriańska 21)

18.00 + Jan PRZYBYŁA (3 rocznica śmierci)

18.00 + Wiesława (f) MORGNER (miesiąc po pogrzebie)