Ogłoszenia parafialne 17 niedziela zwykła 24.07.2022

Ogłoszenia duszpasterskie na 24.07.2022 r.

1. W Liturgii jutro obchodzić będziemy św. Jakuba Apostoła; we wtorek wspomnienie św. Joachima i Anny rodziców NMP. W czwartek wspomnienie św. Marty, Marii I Łazarza.
  2. W środę zapraszamy  o godz.18.00 na Mszę św. połączoną z nabożeństwem ku czci NMP Nieustającej Pomocy, a wieczorem o 21.00 na Apel Jasnogórski w intencji naszej Ojczyzny przed figurą Niepokalanej.
  3. Już dziś informujemy, że 1.08.2022 o godz. 18.00 w naszej Kolegiacie będzie sprawowana uroczysta Eucharystia w intencji Ojczyzny i ofiar Powstania Warszawskiego. Wspomniane wydarzenie organizowane jest w ramach Narodowego Dnia Pamięci Powstania Warszawskiego.  Na tę uroczystość zaprasza Prezydent Miasta oraz Dowódca Garnizonu Stargard.
  4. Jest do nabycia najnowsza pasa katolicka: „Niedziela”  Bardzo się cieszymy, że nasi Parafianie sięgają do prasy katolickiej, niech zdobywa ona coraz szersze grono czytelników.
  5. Solenizantom i Jubilatom, którzy obchodzą swoje uroczystości składamy nasze najlepsze życzenia: błogosławieństwa Bożego, opieki świętych Patronów.
  6. Wszystkim kochanym parafianom, miłym gościom uczestniczącym z nami na Eucharystii życzymy błogosławionej niedzieli i udanego tygodnia.

ks. dr Janusz Posadzy, proboszcz

www.parafia.stargard.pl