Ogłoszenia parafialne 15 niedziela zwykła 10.07.2022

Ogłoszenia duszpasterskie niedziela 10 lipca 2022 r.

1. Dziś druga niedziela miesiąca. Ofiary złożone na tacę są przeznaczone na cele inwestycyjne. Informowaliśmy już, iż sklepienie nawy głównej wymaga wielu zabiegów konserwatorskich bowiem w wielu miejscach tynk odspojony jest od podłoża i wymaga to niejednokrotnie radykalnych działań. Poza tym oczyszczane są filary z pobiały; trwają przygotowania do malowania służek i powierzchni filarów. Bardzo dziękujemy za zrozumienie, wsparcie naszego projektu.
  2. W najbliższą środę tj. 12.07. Mszą św. o godz. 18.30 rozpocznie się nabożeństwo Jerycha Różańcowego, które potrwa do godz. 21.00. Następnego dnia od godz. 7.30 adoracja Pana Jezusa przez cały dzień w kaplicy mariackiej.  Niech każdy z nas znajdzie chwilę czasu na adorację Najświętszego Sakramentu i osobistą modlitwę w intencji własnej bądź swojej rodziny.
  3. Zapraszamy serdecznie na nabożeństwo fatimskie, które rozpocznie się 13.07.2022 o godz. 17.15 i połączone będzie z procesją wokół naszej świątyni.
  4. W środę zapraszamy o godz. 21.00 na Apel Jasnogórski przy figurze Matki Bożej. Chcemy powierzać naszej świętej Patronce losy naszej Ojczyzny.
  5. W piątek 15.07. 2022 o godzinie 18.00 ks. Prał. Henryk Ozga będzie celebrował Mszę św. ku czci św. Henryka, w przededniu swoich imienin. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Po Mszy św. będzie okazja, aby złożyć Solenizantowi życzenia.
  6. Serdecznie witamy w naszej wspólnocie miłych gości, którzy odwiedzili nasz kościół
    i z nami się modlą. Niech czas wakacji przeżywany w naszym pięknym mieście będzie bogaty w duchowe przeżycia.
  7. Jest do nabycia prasa katolicka. W najnowszej Niedzieli znajdują się informacje poświęcone życiu i działalności Kościoła w Polce i świecie. Zapraszamy do lektury
  8. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy nasze najlepsze i najserdeczniejsze życzenia. Bożego Błogosławieństwa i opieki św. patronów.
  9. Wszystkim drogim parafianom, miłym gościom życzymy błogosławionej niedzieli
    i dobrego wypoczynku. Niech Bóg nam obficie błogosławi.