Ogłoszenia na VIII Niedzielę Zwykłą - 26.02.2006 r.

1. W najbliższą środę 1 marca – Popielec. Msze św. odprawimy o godz. 6.30, 7.00, 10.00, 17.00 i 18.30. Posypywanie głów popiołem w czasie każdej z Mszy św.
2. W środę popielcową obowiązuje post ścisły to znaczy powstrzymanie się od pokarmów mięsnych i tylko jeden posiłek do syta.                                                                   4. W czwartek Msza św. wieczorna na intencję nowych powołań kapłańskich i zakonnych, a przede Mszą św. nowenna do Miłosierdzia Bożego.

5. W piątek Msza św. o Najśw. Sercu Pana Jezusa o godz. 6.30 i 18.30. Dla chorych o godz. 12.00 w południe. Chorych w domach odwiedzimy przed południem.
6. Wielkopostna Droga Krzyżowa w piątek – rano o godz. 8.00 po południu – dla dzieci o godz. 17.00 , dla dorosłych o godz. 18.00, a dla młodzieży o 19.15.
7. Suma parafialna w przyszłą niedzielę na intencję Czcicieli Żywego Różańca - w intencji Dostojnego Jubilata Księdza Arcybiskupa Kazimierza Majdańskiego.
8. Na pomnik Jana Pawła II wróciło w ostatnim tygodniu 12 kopert na sumę 630 zł. Serdecznie dziękujemy ofiarodawcom i prosimy o wzięcie pamiątkowej kartki – przy zakrystii. Ofiary na pomnik są w dalszym ciągu aktualne, a koperty wyłożone są na stoliku przy zakrystii. Za wszystkich ofiarodawców modlimy się w środę w czasie wieczornej Mszy św. nowennowej.
9. W najbliższą sobotę 4 marca, przypada święto św. Kazimierza Królewicza, tradycyjne KAZIUKI. O godz. 12.00 w kościele św. Jana Chrzciciela zostanie odprawiona Msza św. w intencji Kresowiaków.
10. Spotkanie dla wszystkich kandydatów do bierzmowania z klas III gimnazjum i starszych odbędzie się we wtorek o godz. 17.00 w kościele.
11. W dniu 11 marca organizowany jest wyjazd na dzień skupienia do Sanktuarium w Myśliborzu dla kandydatów do Bierzmowania z ostatniego roku formacji. Koszt 15 zł. Zapisy u ks. Tomasza.
12. Z okazji pierwszego czwartku miesiąca zapraszamy wszystkich ministrantów i lektorów, oraz ich rodziców na Mszę św. w intencji powołań w czwartek na godz. 18.00. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie dla rodziców w salce.
13. Zapraszamy wszystkich chętnych, ambitnych młodych ludzi do Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, które powstaje przy naszej parafii. Spotkanie formacyjne odbędzie się w czwartek o godz. 19.15 w salce przy kościele.
14. Za dzisiejsze ofiary składane w naszym kościele wszystkim ofiarodawcom Bóg zapłać.

Podpisał:
Ks. Prałat Henryk Ozga