Ogłoszenia na VI Niedzielę Wielkanocną - 21.05.2006 r.

1. Na nabożeństwo Majowe zapraszamy codziennie o godz. 18.00.
2. Apel Jasnogórski w środę o godz. 21.00.
3. W piątek 26 maja Dzień Matki. Pamiętajmy w tym dniu o wdzięczności naszym matkom tak żyjącym jak i zmarłym. Za jedne i drugie módlmy się do Boga – dawcy wszelkich łask.
4. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

5. Na pomnik Jana Pawła II wróciła jedna koperta na sumę 300 zł. Bardzo serdecznie dziękujemy i opiece Matki Boskiej polecamy.
6. Chcielibyśmy oficjalnie otworzyć taras widokowy na wieży naszego kościoła. W związku z tym poszukujemy chętną osobę, która podpisze z nami umowę i zajmie się obsługą wycieczkowiczów i wejściem na taras widokowy oraz samym tarasem. Zgłoszenia przyjmujemy w Kancelarii Parafialnej.
7. Pragniemy także poinformować, że organizowane są wyjazdy na spotkanie z Benedyktem XVI: do Warszawy w dniu 26 maja (tj. piątek). Wyjazd pociągiem wieczorem 25 maja i powrót wieczorem 26 maja. Dalsze informacje i zapisy u ks. Leszka. Oraz drugi wyjazd na Jasną Górę w dniach 26 – 28 maja (po drodze także Licheń). Koszt 140 zł. Zapisy i informacje u pana Wacława Surmacza po Mszach św.
Dla osób, które udają się prywatnie do Warszawy na spotkanie z Papieżem mamy darmowe bilety wejściowe.
8. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży organizuje wyjazd do Krakowa i okolic na spotkanie z Papieżem Benedyktem XVI. Po drodze Oświęcim, Wadowice, Kalwaria Zebrzydowska, Kraków. Szczegółowy plan spotkania Papieża z młodzieżą na stronie: http://www.b16.pl/pielgrzymi/365,mlodzi.html
9. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży organizuje wyjazd dla młodzieży na spotkanie młodych w Lednicy. Tegoroczny temat spotkania to: "Chrystus Drogą". Wyjazd w sobotę 3 czerwca o 2.00 w nocy, powrót w niedzielę 4 czerwca ok. 12.00. Koszt 40 zł. Zapisy i informacje u ks. Tomasza. Szczegółowy plan na stronie: http://www.lednica2000.pl/lednica2006/?id=3
10. Zapraszamy chetnych chłopców, którzy by chcieli zostać ministrantami w naszym kościele. Kolejny kurs rozpocznie się w środę 24 maja o godz. 17.00 w salce przy kościele. Zapisy u ks. Tomasza.
11. Za wszystkie dzisiejsze ofiary składane w naszym kościele dziękujemy i mówimy Bóg zapłać.