Ogłoszenia na V Niedzielę Zwykłą - 5 luty 2006 r.

1. Dzisiaj zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o godz. 18.00. Różaniec ten ofiarujemy za tych, którzy ponieśli śmierć na skutek katastrofy w Chorzowie i na Morzu Czerwonym.
2. Apel Jasnogórski w środę o godz. 21.00.
3. W czwartek Msza św. zbiorowa do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.30, a wcześniej o godz. 18.00 Nowenna z Koronką do Miłosierdzia Bożego.

4. W sobotę 11 lutego przypada wspomnienie Matki Boskiej z Lourdes. Jest to równocześnie Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 12.00 w czasie której udzielimy też sakramentu Namaszczenia Chorych i błogosławieństwa Najświętszym Sakramentem.

W naszej Archidiecezji obchody w Bazylice Archikatedralnej w Szczecinie odbędą sie w niedzielę 12 lutego:

- o godz. 11:30 adoracja Najśw. Sakramentu i spowiedź św.,

- o godz. 12:00 Msza św. w intencji chorych.

Do udziału w Światowym Dniu Chorego zapraszamy chorych i ich

opiekunów, pracowników Służby Zdrowia, księży kapelanów oraz wszystkich

wiernych, którzy pragną modlić się w intencji chorych.

5. Na pomnik Jana Pawła II wróciło w ostatnim tygodniu 19 kopert na sumę 970 zł. Bardzo serdecznie dziękujemy za dar serca i modlimy się za ofiarodawców w czasie środowej Mszy św. nowennowej. Pamiątkową kartkę można otrzymać po Mszy św. przy zakrystii. Koperty w dalszym ciągu są do wzięcia ze stolika przy zakrystii.
6. W tym tygodniu rozpoczynają się spotkania z przygotowującymi się do przyjęcia sakramentu Bierzmowania. Podział grup i spotkań według wcześniejszych ustaleń.
7. Zapraszamy młodzież w każdy piątek o godz. 19.15 na Mszę św. młodzieżową.
8. Za wszystkie dzisiejsze ofiary składane w naszym kościele serdecznie dziękujemy – Bóg zapłać.

Podpisał:
Ks. Prałat Henryk Ozga