Ogłoszenia na V Niedzielę Wielkiego Postu - 2 kwietnia 2006 r.

1. Dzisiaj pierwsza rocznica przejścia Ojca Świętego Jana Pawła II do Domu Ojca. Przypominamy, że poświęcenie pomnika i Msza św. przy pomniku rozpoczną się o godz. 12:00. Koncert poświęcony Janowi Pawłowi II o godz. 21:00 przy pomniku. Dobrze będzie jeżeli na te uroczystości przyniesiemy ze sobą znicze.
2. Gorzkie Żale z nauką pasyjną o godz. 17:30.

3. Apel Jasnogórski w środę o godz. 21:00.
4. W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek Msza św. wieczorna i modlitwy o nowe powołania kapłańskie i zakonne. Zapraszamy rodziców naszych ministrantów i lektorów. W piątek Msza św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 6:30 i 18:30. Dla chorych o godz. 12:00. Chorych w domach odwiedzimy przed południem.
5. W piątek Droga Krzyżowa: rano o godz. 8:00
dla dzieci o godz. 17:00
dla dorosłych o godz. 18:00
dla młodzieży o godz. 19:15 – początek przy bramie pyrzyckiej.
6. Od 5 do 7 kwietnia odbędą się w naszym kościele rekolekcje dla Młodzieży szkół ponadgimnazjalnych, które poprowadzi ks. Andrzej Rasiński. Oto plan rekolekcji:
ŚRODA 5 kwietnia:
– Nauka rekolekcyjna w Kolegiacie NMP Królowej Świata
14.00 – Film „Egzorcyzmy Emily Rose” – kino „INA”*
*(wejście bezpłatne za okazaniem legitymacji szkolnej)
CZWARTEK 6 kwietnia – Kolegiata NMP Królowej Świata:
10.00 – Nauka rekolekcyjna z Spowiedzią Świętą
15.00 – Spotkanie z wspólnotami: Wspólnota św. Idziego, Wolontariat, Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży
PIĄTEK 7 kwietnia:
– Nauka rekolekcyjna w Kolegiacie NMP Królowej Świata
19.15DROGA KRZYŻOWA dla Młodzieży Miasta Stargardu –
początek: BRAMA PYRZYCKA
zakończenie: POMNIK JANA PAWŁA II *
* (młodzież proszona jest o zabranie ze sobą symbolicznych zniczy, które złoży przy pomniku Jana Pawła II, stacje drogi krzyżowej będą odgrywane przez aktora - nima, na specjalnej scenie samochodowej, która będzie jechała pośród młodzieży)
7. Nauka przed chrztami świętymi odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 19:00.
8. Za tydzień Niedziela Palmowa. Uroczyste poświęcenie palm na Mszy św. o godz. 12:30. Parafialny zespół Caritas przygotowuje palmy, które można będzie nabyć w przyszłą niedzielę. Dochód ze sprzedaży tych palm przeznaczony jest na paczki świąteczne dla podopiecznych.
9. Na pomnik Jana Pawła II wróciło w ostatnim tygodniu 23 koperty na sumę 980 zł. Bardzo serdecznie dziejemy ofiarodawcom i modlimy się za nich w czasie środowej Mszy św. nowennowej. Ofiary w dalszym ciągu mogą być składane.
10. Przy kościele Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży rozprowadza swoje kartki świąteczne - stoisko przy sklepiku.
11. Zapraszamy na spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w czwartek o godz. 19.15.
12. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary składane dzisiaj w naszym kościele – Bóg zapłać.