Ogłoszenia na V Niedzielę Wielkanocną - 14.05.2006 r.

1. Jesteśmy w połowie maja, miesiąca poświęconego czci NMP. Czy spotkałem się już z Maryją na nabożeństwie majowym?
2. Apel Jasnogórski w środę o godz. 21.00.
3. W dalszym ciągu zapraszamy na pielgrzymkę do Trzebiatowa, na uroczystość ukoronowania obrazu Macierzyństwa NMP. Odbędzie się ona w najbliższą sobotę 20 maja na stadionie Trzebiatowskim.

4. Na pomnik Jana Pawła II wróciła w ostatnim tygodniu 1 koperta na sumę 100 zł. Bardzo serdecznie dziękujemy i polecamy opiece Matki Bożej. Koperty i pamiątkowe kartki są w dalszym ciągu na stoliku przy zakrystii.
5. Panu Piotrowi Matysiakowi dziękujemy serdecznie za wymycie figury Matki Bożej przed kościołem.
6. Chcielibyśmy oficjalnie otworzyć taras widokowy na wieży naszego kościoła. W związku z tym poszukujemy chętną osobę, która podpisze z nami umowę i zajmie się obsługą wycieczkowiczów i wejściem na taras widokowy oraz samym tarasem. Zgłoszenia przyjmujemy w Kancelarii Parafialnej.
7. Pragniemy także poinformować, że organizowane są wyjazdy na spotkanie z Benedyktem XVI: do Warszawy w dniu 26 maja (tj. piątek). Wyjazd pociągiem wieczorem 25 maja i powrót wieczorem 26 maja. Dalsze informacje i zapisy u ks. Leszka. Oraz drugi wyjazd na Jasną Górę w dniach 26 – 28 maja (po drodze także Licheń). Koszt 140 zł. Zapisy i informacje u pana Wacława Surmacza po Mszach św.
8. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży organizuje wyjazd do Krakowa i okolic na spotkanie z Papieżem Benedyktem XVI. Szczegółowy plan spotkania z młodzieżą na stronie:  http://www.b16.pl/pielgrzymi/365,mlodzi.html
9. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży organizuje wyjazd dla młodzieży na spotkanie młodych w Lednicy. Tegoroczny temat spotkania to: "Chrystus Drogą". Wyjazd w sobotę 3 czerwca o 2.00 w nocy, powrót w niedzielę 4 czerwca ok. 12.00. Koszt 40 zł. Zapisy i informacje u ks. Tomasza. Szczegółowy plan na stronie: http://www.lednica2000.pl/lednica2006/?id=3
10. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży organizuje już po raz kolejny wyjazd na czuwanie nocne młodzieży do Myśliborza w dniu 19/20 maja. Wyjazd w piątek o godz. 20.00, a powrót w sobotę ok. godz. 6.00. Koszt 10 zł. Zapisy u ks. Tomasza.
11. Zapraszamy na spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w piątek na Mszę św. o godz. 18.30, a po niej o 19.15 spotkanie w salce.
12. Za wszystkie dzisiejsze ofiary składane w naszym kościele dziękujemy ofiarodawcom i mówimy Bóg zapłać.

Podpisał:
Ks. Prałat Henryk Ozga