Ogłoszenia na IV Niedzielę Zwykłą - 29.01.2006 r.

1. W czwartek 2 lutego święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Na Mszę św. zapraszamy o godz. 6.30, 7.00, 10.00, 17.00 i 18.30. Poświęcenie gromnic na Mszy św. o godz. 10.00, 17. koncert kolęd. Będzie to tradycyjne zakończenie okresu Bożego Narodzenia00 i 18.30. Na Mszy św. o godz. 17.00 będzie śpiewał chór Echo-Arioso, a po Mszy św. i śpiewania kolęd.
2. Msza św. wieczorna, z racji pierwszego czwartku, ofiarowana będzie na intencję nowych powołań kapłańskich i zakonnych, a po niej spotkanie duszpasterskie z rodzicami kapłanów, kleryków i ministrantów.

3. W piątek Msza św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 6.30 i 18.30. Dla chorych o godz. 12.00. Chorych w domach odwiedzimy przed południem.
4. W sobotę Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi o godz. 18.30.
5. W przyszłą niedzielę suma parafialna na intencję Czcicieli Żywego Różańca.
6. Na pomnik Jana Pawła II wpłynęło w ostatnim tygodniu 21 kopert na sumę 1260 zł. Ofiarodawcom bardzo dziękujemy i modlimy się za nich w czasie środowej Mszy św. nowennowej.
7. Pamiątkową kartkę można otrzymać przy zakrystii, a koperty zawsze są do wzięcia ze stolika przy zakrystii.
8. Dnia 2 lutego 2006 r. O godz. 17.00 z naszego Kościoła wyruszy procesja różańcowa ku czci NMP. Zakończenie procesji o godz. 18.30 również w Kolegiacie. Do tej modlitwy w intencji naszego miasta i Ojczyzny serdecznie zapraszają czciciele Różańca Świętego.
9. Trwają jeszcze zapisy na kandydatów do posługi ministranta i lektora w naszym kościele. Zbiórka dla kandydatów na ministranta w czwartek o godz. 17.00, a dla kandydatów na lektora w sobotę o 11.00.
10. Zapraszamy w piątek 3.02.2006 r., na godz. 19.15 do naszego kościoła, gdzie na Mszy św. młodzieżowej będziemy modlić się w intencji śp. ks. Jana Twardowskiego. W czasie Mszy św. będą recytowane przez młodzież najpiękniejsze wiersze ks. Twardowskiego.                                                                                                                                                                                    11. W tym tygodniu rozpoczynają się po przerwie świątecznnej i ferialnej spotkania z kandydatami do bierzmowania. Terminy i godziny spotkań wg wcześniejszychustaleń.                                                                                                                                               12. Za wszystkie dzisiejsze ofiary składane w naszym kościele dziękujemy serdecznie – Bóg zapłać.

Podpisał:
ks. Prałat Henryk Ozga