Ogłoszenia na III Niedzielę Wielkanocną - 30.04.2006 r.

1. Zapraszamy dzisiaj na nieszpory niedzielne o godz. 18:00.
2. Jutro wspominamy św.Józefa rzemieślnika, a wieczorem o godz. 19:00 rozpoczniemy odprawianie nabożeństw majowych. Zapraszamy na te wieczorne majowe spotkania z Matką Bożą i Królową naszą.
3. W środę 3 maja uroczystość NMP Królowej Polski i równocześnie święto Konstytucji Trzeciego Maja. Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę.

4. Apel Jasnogórski w środę o godz. 21:00.
5. W czwartek po wieczornym nabożeństwie spotkanie duszpasterskie z rodzicami kapłanów, kleryków, lektorów i ministrantów.
6. W piątek Msza św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 6:30 i 18:30. Dla chorych w południe o godz. 12:00. Chorych w domach odwiedzimy w godzinach popołudniowych.
7. W sobotę Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi o godz. 18:30.
8. Suma parafialna w przyszłą niedzielę na intencję Czcicieli Żywego Różańca.
9. Przyszła niedziela – zwana Niedzielą Dobrego Pasterza – jest dniem modlitw o powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego.
10. Na pomnik Jana Pawła II wróciły dwie koperty na sumę 100 zł. Dziękujemy serdecznie ofiarodawcom i polecamy opiece naszej Patronki Królowej Świata.
7. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży organizuje wyjazdy dla młodzieży:
W dniach 1-3 maja wyjazd na rekolekcje ewangelizacyjne - "Kurs Filipa" dla młodzieży do sanktuarium w Myśliborzu. Koszt 40 zł.
W dniu 4 maja wyjazd na spływ kajakowy rzeką Drawą. Koszt 30 zł. Wyjazd o godz. 8.30, powrót ok. 17.00.
W dniach 26-28 maja wyjazd dla młodzieży na spotkanie z papieżem Benedyktem XVI w Krakowie.
Wszelkie informacje o wyjazdach i zapisy u ks. Tomasza.
11. Spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w piątek o 19.15 w salce przy kościele.
12. Za wszystkie dzisiejsze ofiary składane w naszym kościele dziękujemy najserdeczniej – Bóg zapłać.

Podpisał:
Ks. Prałat Henryk Ozga