Ogłoszenia duszpasterskie na XXXIV Niedzielę Zwykłą - 26.11.2006 r.

1. W ostatnim tygodniu listopada warto zapytać samego siebie jak pamiętałem o moich zmarłych? Ile czasu i modlitwy im ofiarowałem? Do czwartku włącznie trwa modlitwa różańcowa z wypominkami o godz. 18.00.
2. W środę Apel Jasnogórski o godz. 21.00.
3. W czwartek, przed pierwszym piątkiem miesiąca, modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne, Po wieczornej Mszy św., zapraszamy rodziców kapłanów i kleryków, na spotkanie duszpasterskie.
4. W piątek Msza św. o Najśw. Sercu Pana Jezusa o godz. 6.30 i 18.30. Chorych zapraszamy na Mszę św. o godz. 12.00 w południe. Chorych w domach odwiedzimy Jak zawsze w pierwszy piątek miesiąca.

5. W sobotę Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi o godz. 18.30.
6. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się czas Adwentu - nowy rok liturgiczny.
7. Rekolekcje adwentowe w naszym kościele rozpoczniemy za dwa tygodnie, czyli 10 grudnia.
8. Suma parafialna w przyszłą niedzielę na intencję czcicieli Żywego Różańca.
9. We wtorek pan organista - Zdzisław - obchodzi swoje imieniny. Przekazujemy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa, a modlitwę ofiarujemy w środę już na Mszy św. roratniej.
10. Już dzisiaj można nabywać świece adwentowe, opłatki i lampiony dla dzieci na Msze św. roratnie.
11. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży z naszej parafii zaprasza młodzież na koncert andrzejkowy zespołu hip-hopowego: „FULL POWER SPIRIT”, który odbędzie się w czwartek 30 listopada o godz. 19.00 na „małej scenie” w Stargardzkim Centrum Kultury. Wstęp bezpłatny. Serdecznie zapraszamy.
12. Młodzież zapraszamy także w piątek na godz. 19.15 na Mszę św., oraz na spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.
13. Spotkanie dla rodziców ministrantów, lektorów i kandydatów odbędzie się w sobotę 2 grudnia o godz. 17.00 w salce przy plebanii.
14. Wszelkie informacje możemy zobaczyć także na stronie internetowej naszej parafii. (przypominamy adres: www.parafia.stargard.pl).
15. Za wszystkie dzisiejsze ofiary składane w naszym kościele serdecznie dziękujemy - Bóg zapłać.

Podpisał:
Ks. Prałat Henryk Ozga