Ogłoszenia duszpasterskie na XXXIII Niedzielę Zwykłą - 19.11.2006 r.

1. Dzisiaj w całej Polsce odbywa się liczenie wiernych będących na Mszach św. i przystępujących do Komunii św.
2. W dalszym ciągu modlimy się wraz z całym Kościołem za naszych zmarłych. Zapraszamy do wspólnej modlitwy codziennie o godz. 18.00. W piątek ofiarujemy za nich nabożeństwo Drogi Krzyżowej.
3. W środę Apel Jasnogórski o godz. 21.00.
4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek św. Rafała Kalinowskiego, we wtorek Ofiarowanie Najśw. Maryi Panny, w środę św. Cecylię.

5. W następną niedzielę - ostatnią roku liturgicznego - przypada uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. W parafii na Osiedlu Chopina suma odpustowa o godz. 17.00.
6. Za dwa tygodnie pierwsza Niedziela Adwentu - początek nowego roku liturgicznego.
7. Począwszy od następnej niedzieli można będzie nabywać wigilijną świecę małą i dużą oraz opłatki wigilijne. Przypominamy, że opłatki nabywamy w kościele, w biurze parafialnym, w sklepiku i od pana organisty. Natomiast nie od żadnych domokrążco w, którzy pojawiają się w Stargardzie.
8. Kartki świąteczne można już; nabywać w sklepiku przy kościele.
9. W przyszłą niedzielę Duszpasterstwo Kolejarzy, istniejące przy naszym kościele, obchodzić będzie swoje doroczne święto ku czci św. Katarzyny Aleksandryjskiej - patronki wszystkich kolejarzy. Zapraszamy wszystkich kolejarzy i ich rodziny na uroczystą sumę o godz. 11.00.
10. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży organizuje w przyszły weekend tj. od 24 do 26 listopada br. wyjazd dla młodzieży rekolekcje ewangelizacyjne "Kurs Filipa" do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu. Koszt 40 zł. Informacje i zapisy u Ks. Tomasza.
11. Młodzież zapraszamy w piątki na godz. 19.15 na modlitwę i spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.
12. Za wszystkie dzisiejsze ofiary składane w naszym kościele serdecznie dziękujemy - Bóg zapłać.

Podpisał:
Ks. Prałat Henryk Ozga