Ogłoszenia duszpasterskie na XXV Niedziele Roku – 24.09.2006 r.

1. W ostatnią niedzielę miesiąca zapraszamy na nieszpory niedzielne o godz. 18.00.
2. Na Apel Jasnogórski zapraszamy w środę o godz. 21.00.
3. W czwartek koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.00, a po niej Msza św. zbiorowa.
4. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 18.00.
5. W przyszłą niedzielę suma parafialna na intencję czcicieli Żywego Różańca.
6. Przyszła niedziela , to początek miesiąca różańcowego. Nabożeństwo różańcowe rozpoczniemy w przyszłą niedzielę o godz. 18.00.

7. W przyszłą niedzielę rozpocznie się: 62: Tydzień Miłosierdzia obchodzony w tym roku pod hasłem: "Przywróćmy nadzieję potrze¬bującym". Z tej racji odbędzie się zbiórka do puszek, a zebrane ofiary przeznaczone będą na schronisko dla osób bezdomnych, na dom dla ofiar przemocy w rodzinie w Stargardzie Szczecińskim, oraz na pomoc dla dzieci z porażeniem mózgowym.
8. Kościół filialny w Strachocinie jest pod wezwaniem św. Faustyny. Jej wspomnienie przypada 5 października. Uprzedzając jej święto już, w najbliższą niedzielę, a więc za tydzień, obchodzić będziemy w tym kościele uroczystość odpustową o godz. 14,00. Po Mszy św. ucałowanie relikwii św. Faustyny, a następnie mały festyn przy kościele. Zapraszamy do tamtejszej wspólnoty.
9. Zbiórka z ubiegłej niedzieli przeznaczana na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Wydział Teologiczny w Szczecinie, wyniosła 696 zł.
10. W tym tygodniu zapraszamy wszystkich rodziców kandydatów do Bierzmowania na spotkanie informacyjno-formacyjne, które odbędzie się w środę po Mszy św. wieczornej, około godz. 19.00 w kościele.
11. Organizowany jest kurs dla wszystkich chętnych chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami w naszym kościele i służyć Panu Bogu przy ołtarzu. Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek o godz. 17.00.
12. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży organizuje szklenie dla kandydatów do KSM-u w dniach 6-8 października w Choszcznie. Szczegółowe informacje i zapisy u ks. Tomasza.
13. Młodzież zapraszamy na Mszę św. młodzieżową w piątek o godz. 19.15.
14. Za te i za wszystkie ofiary składane dzisiaj w naszym kościele serdecznie dziękujemy - Bóg zapłać.

Podpisał:
Ks. Prałat Henryk Ozga