Ogłoszenia duszpasterskie na XXIV Niedziele Roku – 17.09.2006 r.

1. Zapraszamy dzisiaj na nabożeństwo eucharystyczne przy wystawionym Najśw. Sakramencie o godz. 18.00.
2. Apel Jasnogórski w środę o godz. 21.00.
3. W czwartek koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.00, a po niej Msza św. zbiorowa.
4. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 18.00.
5. W przyszłą niedzielę suma parafialna na intencje kolejarzy i ich rodzin.
6. Jutro przypada święto św. Stanisława Kostki – patrona Polski, a zwłaszcza dzieci i młodzieży. Z tej okazji zapraszamy dzieci i młodzież na Mszę św. wieczorną o godz. 18.30, aby wspólnie modlić się za polskie dzieci i polską młodzież. Zapraszamy też rodziców, pierwszych i najważniejszych wychowawców swoich dzieci.

7. W tym tygodniu zapraszamy kandydatów do bierzmowania na spotkanie formacyjne w środę:
a. godz. 16.00 – osoby z I klasy gimnazjum
b. godz. 16.30 – osoby z II klasy gimnazjum,
c. godz. 17.30 – osoby z III klasy gimnazjum i starsze,
8. Organizowany jest kurs dla wszystkich chętnych chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami w naszym kościele i służyć Panu Bogu przy ołtarzu. Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek o godz. 17.00.
9. Maltańska Służba Medyczna w dniach 23 - 24 wrzesień zaprasza na kurs pierwszej pomocy organizowany przez instruktorów maltańskich. Kurs uczy jak udzielać pierwszej pomocy, ratować życie i zdrowie. Zapisy i informacje u ks. Tomasza.
10. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży organizuje szklenie dla kandydatów do KSM-u w dniach 6-8 października w Choszcznie. Szczegółowe informacje i zapisy u ks. Tomasza.
11. Za wszystkie dzisiejsze ofiary składane w naszym kościele – na tacę i do puszek – serdecznie dziękujemy – Bóg zapłać.

Podpisał:
KS. Prałat Henryk Ozga