Ogłoszenia duszpasterskie na XXIII Niedzielę Roku - 10.09.2006 r.

1. Zapraszamy na Nieszpory Niedzielne – śpiewane o godz. 18.00.
2. W środę 13 września rocznica piątego dnia Objawień Fatimskich. O godz. 9.00 Msza św. dla chorych z błogosławieństwem Najść. Sakramentem i poświęceniem lekarstw. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. O godz. 18.00 Nowenna Fatimska, po niej Msza św., różaniec fatimski i procesja światła, zakończona Apelem Jasnogórskim.
3. W czwartek święto Podwyższenia Krzyża św. – znaku naszego zbawienia. Uczcijmy go przez udział w koronce do Miłosierdzia Bożego i we Mszy św. wieczornej. Zapraszamy na godz. 18.00.

4. W piątek wspomnienie Matki Bożej Bolesnej. Zapraszamy na Drogę Krzyżową o godz. 18.00, a po niej na Mszę św.
5. Przypominamy, że Msza św. dla dzieci jest o godz. 12.30, a dla młodzieży o godz. 9.30. Spowiedź natomiast w każdy piątek już od godz. 17.00. Prosimy, by dzieci i młodzież nie przychodziły do spowiedzi w niedzielę, ale nabożnie uczestniczyły we Mszy św.
6. W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek, przeznaczona na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Wydział Teologiczny w Szczecinie.
7. W tym tygodniu zapraszamy kandydatów do bierzmowania po odbiór indeksów i zapisy, w poniedziałek:
- godz. 16.00 – osoby z I klasy gimnazjum – nowo rozpoczynające formację do bierzmowania
- godz. 17.00 – osoby z II klasy gimnazjum, które ukończyły I rok formacji
- godz. 17.30 – osoby z III klasy gimnazjum i starsze, które ukończyły II rok formacji
8. Katolickie Stowarzyszenia Młodzieży organizuję pielgrzymkę autokarową młodzieży do Lichenia i Częstochowy w dniach 21-23 września w ramach diecezjalnego spotkania na Jasnej Górze. Koszt przejazdu i zmienionego noclegu wynosi 90 zł. Szczegóły i zapisy u ks. Tomasza (tel. 091 577 22 53; gg: 240 40 46).
9. Zapraszamy młodzież w piątek na godz. 19.15 na Mszę św. młodzieżową, a po niej na spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.
10. Organizowany jest kurs dla wszystkich chętnych chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami w naszym kościele i służyć Panu Bogu przy ołtarzu. Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek o godz. 17.00.
11. Maltańska Służba Medyczna w dniach 23 - 24 wrzesień zaprasza na kurs pierwszej pomocy organizowany przez instruktorów maltańskich. Kurs uczy jak udzielać pierwszej pomocy, ratować życie i zdrowie. Koszt kursu 20 zł. Zgłoszenie chętnych do Ks. Tomasza.
12. Za wszystkie dzisiejsze ofiary składane w naszym kościele serdecznie dziękujemy – Bóg zapłać.

Podpisał:
Ks. Prałat Henryk Ozga