Ogłoszenia duszpasterskie na XX Niedzielę Roku – 20.08.2006 r.

1. Zapraszamy na nabożeństwo popołudniowe w ramach nowenny przed uroczystością Matki Boskiej Częstochowskiej i jubileuszem Ślubów Jasnogórskich. Nabożeństwo o godz. 18.00.
2. We wtorek, 22 sierpnia, przypada wspomnienie NMP Królowej Świata. W naszej parafii uroczystość odpustowa. Na godz. 10.00 zapraszamy naszych najmłodszych parafian z rodzicami lub opiekunami. Po Mszy św. błogosławieństwo dzieci.
O godz. 18.00 nabożeństwo Maryjne – przewodniczy ks. Janusz Szczepaniak – proboszcz parafii pw. Ducha Świętego; o godz. 18.30 koncelebrowana suma odpustowa – przewodniczy ks. Dariusz Żakowski – proboszcz i dziekan z Kamienia Pomorskiego. Tym razem nie będzie procesji odpustowej.

3. W środę Apel Jasnogórski o godz. 21.00.
4. W czwartek koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.00, a po niej Msza św. zbiorowa.
5. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 18.00.
6. W sobotę Uroczystość Matki Boskiej Częstochowskiej. O godz. 10.00 Msza św. w czasie której odnowimy Śluby Jasnogórskie. Zapraszamy.
7. W następną niedzielę odbędą się w Pyrzycach Archidiecezjalne uroczystości dożynkowe. O godz. 13.30 będzie podstawiony autokar na placu przy naszym kościele, by zawieść chętnych do Pyrzyc na godz. 15.00. Przejazd darmowy. Zapraszamy do wspólnoty.
8. Za wszystkie dzisiejsze ofiary składane w naszym kościele serdecznie dziękujemy i mówimy Bóg zapłać.

Uwaga! Nastąpiła zmiana serwera naszej parafialnej strony internetowej, stąd też zmienił się adres z www.parafia.stargard.com.pl na www.parafia.stargard.pl . Adres został nieco uproszczony. Ci którzy będą wchodzić na stronę przez stary adres, bedą automatycznie przekierowywani na nowy adres.

Podpisał:
Ks. Prałat Henryk Ozga