dodano: 2006-07-25 14:57:46 odsłon: 1069

Ogłoszenia duszpasterskie na XVI Niedzielę Zwykłą – 23.07.2006 r.

1. Zapraszamy w niedzielę na Nieszpory o godz. 18.00.
2. We wtorek 25 lipca święto św. Jakuba Apostoła – głównego patrona Bazyliki Katedralnej w Szczecinie. Msza św. odpustowa o godz. 18.00.
3. W tym samym dniu wspominamy też św. Krzysztofa - patrona kierowców. Po Mszy św. wieczornej poświęcimy pojazdy ustawione wokół kościoła. A już dziś można złożyć dobrowolną ofiarę na zakup potrzebnych pojazdów dla polskich misjonarzy: w Afryce, Azji, Oceanii i Ameryce Południowej.
4. W środę 26 lipca wspomnienie św. Joachima i Anny – rodziców NMP. W tym dniu wyrażamy naszą wdzięczność rodzicom i dziadkom.
5. Apel Jasnogórski w środę o godz. 21.00.
6. W czwartek Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.00, a po niej wieczorna Msza św. zbiorowa.
7. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 18.00.
8. W sobotę Msza św. wieczorna na intencję żyjących i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci. Przed Mszą św. odmówiona będzie koronka do Miłosierdzia Bożego.
9. W sobotę 29 lipca wyrusza z Osiedla Słonecznego w Szczecinie szczecińska piesza pielgrzymka na Jasną Górę w Częstochowie. Częstochowie tym samym dniu przyjdzie do Stargardu i przenocuje u ludzi, którzy już tradycyjnie przyjmują pielgrzymów na nocleg.
10. Dnia 4 sierpnia 2006 r., tj. piątek zapraszamy na koncert niemieckiego chóru BACH CHOR BONN p.t. „Muzyka chóralna z okresu romantyzmu”. W repertuarze m.in. W.A. Mozart, J. Brahms, A. Bruckner. Wstęp wolny.
11. Za wszystkie dzisiejsze ofiary składane w naszym kościele bardzo serdecznie dziękujemy – Bóg zapłać.

Podpisał:
Ks. Prałat Henryk Ozga